First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles

Articles

23 September 2016

Шопінг на розпродажу

Шопінг – це невід’ємна частина життя кожної жінки. А шопінг зі знижками – це ще й суттєва економія родинного бюджету. Можливість придбати модну річ зі знижкою не проґавить жодна жінка. Саме тому чарівне слово розпродаж так розбурхує розуми та спонукає до покупки. Розпродаж – це гарна можливість придбати речі за зниженою вартістю. Уцінка зовсім не говорить про те, що товар буде поганої якості, просто він не знайшов свого покупця за відведений для цього час. Завдяки цьому ми отримуємо можливість придбати товари за приємними цінами на розпродажу одягу чи аксесуарів.

28 August 2015

Модний одяг 2015: тренди та аксесуари

Вдягатися стильно зараз може собі дозволити практично кожен. Головне точно знати, що собою являє модний одяг 2015. Адже тренди змінюються кожен рік. Іноді досить складно слідкувати за цими тенденціями. Дати раду в цьому допоможуть фахівці аутлет-містечка «Мануфактура», де можна придбати якісні брендові речі за дуже привабливою ціною. Колекції в магазинах цього містечка регулярно змінюються та доповнюються обновами.

28 August 2015

Одяг зі знижкою – вигідне заощадження

Нові колекції одягу та взуття відомі бренди випускають кожного сезону. Але що робити магазинам з речами попередніх колекцій, які залишаються на складі? Є декілька можливостей вирішити цю проблему: Одяг зі знижкою. Найчастіше крамниці використовують саме цій маркетинговий хід. За декілька тижнів до завершення сезону магазини знижують вартість товару. Причому починають вони з мінімальної знижки у 5-10%. Якщо речі, на які була заявлена знижка, не були придбані на протязі певного часу, то їх відвозять на склад. Супер знижки – їх магазини заявляють при продажу колекцій попередніх сезонів. Продавець бажає повернути вкладені кошти і найчастіше установлює ціну навіть нижчу собівартості товару, що пропонується. Акції. Ще один маркетинговий засіб, при якому акційні речі доповнюються якими-небудь супутніми виробами. Наприклад, якщо мова йде про дублянку, то до неї у подарунок можуть запропонувати засіб для очищення чи водо відштовхуючий аерозоль. Придбання одягу та взуття зі знижкою – це можливість добре заощадити при покупці якісних та модних речей, які ще довго будуть у тренді.

28 August 2015

Що потрібно знати про брендовий одяг?

Для усіх людей важливо добре виглядати, і одяг є одним з головних інструментів самовираження та презентації себе у суспільстві. Ми часто чуємо слова «бренд», «брендовий одяг», але багатьом це здається чимось позамежно дорогим, і, отже, недосяжним. Що таке брендовий одяг насправді, і що потрібно знати про нього при покупці?

28 August 2015

Почему именно брендовая одежда?

Сегодня особое внимание уделяется внешнему виду каждого человека. Ни для кого не является секретом, что нас встречают по внешнему виду, а именно по одежде. И дело тут не только в привлекательном и аккуратном внешнем виде, ведь ХXI век - век брендов. Поэтому люди разных возрастов стремятся покупать для себя одежду с всемирно известными именами и лэйблами.

28 August 2015

Хай живе індивідуальність – модні взуттєві тренди 2015

Яка жінка може відмовити собі у зайвій парі гарних туфель? Ця жіноча слабкість має цілком логічне пояснення. Правильно підібране взуття робить нас привабливішими, стрункішими та елегантнішими. Воно підвищує самооцінку, підкреслює статус та є безпрограшною зброєю спокуси. У стильному взутті легше підкорювати чоловічі серця, кар’єрні висоти та важливих людей у своєму оточенні. Модні туфлі чи чоботи перетворять в справжній шедевр будь-яке, навіть повсякденне вбрання. Тому що…

28 August 2015

Коли стиль понад усе

Багаторічні розмови про моду привели людство до розуміння того, що мати власний стиль – це залог успіху. Успіх проявляється тоді, коли ви впевнено крокуєте по життю, розумієте, що вам потрібно, та отримуєте це. Що може надати більшу впевненість у собі, аніж ваш зовнішній вигляд, ваш персонально складений образ, імідж, я кий вказує на вашу індивідуальність.

28 August 2015

Встигай за модою із одягом відомих брендів

Ах, мода, мода! До чого ця «дама» капризна та норовлива! Вона нікого не залишає байдужим. На неї орієнтуються люді різного віку, адже ще у дитинстві нам прищеплюють поняття про смак, стиль та красу. Сьогодні легко дотримуватися моди. Телебачення, глянцеві видання та сайти, присвячені моді, розповідають про безліч брендів, речі яких є актуальними, доступними та відрізняються високою якістю. Українцям найбільше імпонує одяг з Європи, ніж товари з Китаю чи Туреччини, виготовлені з дешевою синтетики, які до того ж мають недолугий крій та кричуще забарвлення.

28 August 2015

Принади брендового гардеробу

Будь-яка жінка, незалежно від віку, національності чи переваг в одязі, завжди прагне виглядати привабливо. Тільки тоді, коли жінка впевнена в своїй красі та унікальності, вона здатна лишати за собою довжелезний шлейф зачарованих чоловіків.

28 August 2015

Где покупать модную одежду: в интернете или магазине?

Современный магазин одежды – это огромный мир модных вещей и аксессуаров к ним. Здесь представлены не только креативные стилистические решения, но и классика, не выходящая из моды. В последнее время все чаще можно услышать о том, что более выгодно приобретать одежду модных брендов на интернет-площадках, а не в обычном магазине. Является ли это правдой или очередным мифом?

28 August 2015

Брендовая одежда для мужчин

Очень часто люди ассоциируют брендовую одежду с чем-то дорогим, уникальным, элитным. Это не совсем так. Бренд – это специальный логотип или лейбл известной продукции. Ею могут стать определенные линии парфюмерии, обуви, украшений, одежды. Брендовая одежда может выпускаться целой серией, а может быть эксклюзивной и штучной. Ее цена также условна. Брендовая одежда всегда отличается хорошим качеством.

28 August 2015

Почему важно покупать качественную детскую обувь

Современные торговые площадки предлагают широкий выбор детской обуви. Некоторые родители предпочитают покупать малышам недорогую обувь, оправдывая это тем, что ножка ребенка стремительно растет, да и совсем маленький ребенок ходит очень мало. Но подобное упущение в отношении выбора детских вещей может привести к неприятным последствиям.

28 August 2015

Одежда ведущих брендов по доступной цене

Покупка новой одежды — это всегда залог хорошего приподнятого настроения и предвкушения новых событий в жизни. Примеряя фирменные вещи, мы представляем себе сразу же куда наденем тот или иной наряд, платье, блузку, туфли. Чтобы создать стильный образ, как женский, так и мужской, необходимо гармоничное сочетание одежды, обуви и аксессуаров. И если все необходимые фирменные магазины находятся в одном месте, даруя возможность широкого выбора из представленных моделей, то шоппинг становится вдвойне интересней и увлекательней.

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.