First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles > Що потрібно знати про брендовий одяг?

Що потрібно знати про брендовий одяг?

28 August 2015

Для усіх людей важливо добре виглядати, і одяг є одним з головних інструментів самовираження та презентації себе у суспільстві. Ми часто чуємо слова «бренд», «брендовий одяг», але багатьом це здається чимось позамежно дорогим, і, отже, недосяжним. Що таке брендовий одяг насправді, і що потрібно знати про нього при покупці?

Бредовий одяг

Брендовий одяг – це одяг, який виробляється під певним логотипом чи маркою. Брендовий одяг певної марки може випускатися кількома серіями: для дітей, для жінок, для чоловіків. Кожна марка має свій неповторний, не схожий ні з ким стиль та випускає одяг декілька разів на рік – кожен сезон.

Брендовий одяг розраховано не тільки на людей з високими статками: вона виробляється для усіх категорій покупців. Брендовий одяг відрізняється високою якістю, оригінальним стилем, усім тим, що допоможе людині, яка придбала такий одяг, вигідно виокремитися із товпи.

Брендовий одяг можна придбати в столицях світової моди – Парижі, Лондоні, Нью-Йорку. Киянам та гостям столиці легше – вони можуть скористатися послугами аутлет-містечка «Мануфактура», де зосереджені бутіки найвідоміших брендів.

Брендовий одяг для чоловіків

Чоловіки менш схильні до впливу моди, чим жінки. Але чоловікам необхідно виглядати гарно та охайно. Найліпше обирати саме брендовий одяг.

  • По-перше, чоловіки, зазвичай, не дуже полюбляють шопінг: бігати по магазинам в пошуках нової  речі, а потім проводити багато часу у примірочній – це не для них. А брендовий одяг для чоловіків, вироблений з якісних матеріалів, можна носити довго: він не втратить колір та форму. Походи до магазинів будуть набагато рідшими, та не доведеться відвідувати багато бутиків у пошуках необхідної речі – можна користуватися продукцією одного бренду. До того ж, бренди передбачають класичні моделі, котрі завжди будуть у моді.
  • По-друге, брендовий якісний одяг виглядає дуже елегантно та презентабельно. Якщо чоловік працює в серйозній організації, то його зовнішній вигляд просто вимагає придбати пристойний діловий костюм. Такий одяг буде служити «візитівкою» для його власника.
  • По-третє, брендовий одяг для чоловіків ексклюзивна. Кожна модель взуття, костюма чи будь-якої іншої речі має особливу унікальність. Вона підкреслює індивідуальність людини.

Брендовий одяг для жінок

Жінки завжди намагаються вдягатися зі смаком. Але кожна жінка знає, що дешевий, придбаний на базарі одяг виглядає найчастіше негарно та вбогою Саме тому краще обрати якісну продукцію відомих брендів.

  • Брендовий одяг здатен сховати недоліки та недосконалості фігури. Він може бути вільного крою чи прилягати до тіла. Якісна тканина не розтягується, не втрачає форму та зберігає первинний вигляд речі довгий час.
  • Брендовий одяг вигідний. Придбати якісний одяг для жінок в бутіках можна за доступною ціною, хоча найчастіше вона вище, чим на одяг широкого споживання. Але не варто забувати про знижки та розпродажах, де можна придбати одяг з меншими витратами. А що ще потрібно справжній жінці, яка полюбляє гарно вдягатися?
  • Брендовий одяг ексклюзивний. Яка жінка захоче прийти на вечірку та побачити там свою подругу в такій же самій сукні? Виробник висококласної марки випускає небагато однакових моделей, тому можна створити свій неповторний стиль.

Одяг-сток – що це?

Останнім часом ми часто чуємо сполучення «одяг-сток». До стокових крамниць попадає брендовий одяг з деяких колекцій, який не вдалося продати в бутіку. Бренди ніколи не припиняють свою роботу, надсилаючи на продаж колекцію за колекцією. Повністю товар не продається, а надсилати його на склад, де він покриється пилом – нераціонально. Тому відомі компанії створюють спеціальні магазини для продажу стокового одягу, де брендові речі можна купити по зниженим цінам. Якість одягу-стоку ніяк не гірше одягу, який продають в магазини. Стокові магазини постійно поповнюються новими речами, вони також займаються розпродажем. Придбання одягу-сток – це вигідна пропозиція для тих, хто тямить у одязі.

Seductive suggestion from MARELLA!

Marc Aurel

Discounts at U.S.Polo Assn. OUTLET!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.