First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles > Коли стиль понад усе

Коли стиль понад усе

28 August 2015

Багаторічні розмови про моду привели людство до розуміння того, що мати власний стиль – це залог успіху. Успіх проявляється тоді, коли ви впевнено крокуєте по життю, розумієте, що вам потрібно, та отримуєте це. Що може надати більшу впевненість у собі, аніж ваш зовнішній вигляд, ваш персонально складений образ, імідж, я кий вказує на вашу індивідуальність.

Бренди як частина життя

Не вірте тим, хто скаже, що одяг не відіграє ролі у сприйнятті людини суспільством. Насправді є велика різниця в тому, щоби придбати брендову сукню чи подібну, але менш якісну копію. Багато людей вже давно зрозуміли усі переваги покупки модних брендових речей. Вони відрізняються від підробок:

Якістю тканин

Ліпшим виконанням оздоблювальних робіт

Правильністю силуету

Відповідність до світових стандартів легкої промисловості.

Окрім явних технічних переваг брендові речі бувають наділені авторським підписом у вигляді імені дизайнера на бирці виробу. При купівлі сукні від відомої торгової марки можна не вагатися у тому, що ця річ залишає по собі шлейф заздрісних поглядів з боку поціновувачів та обожнювачів моди. Приємно усвідомлювати, що ти є частиною світу моди.

Сукні як символ жіночності

Жінки та модні сукні у сумі дають ідеальний союз. Існує декілька видів суконь, які треба правильно подати та одягати за призначенням. Так, наприклад, коктейльні сукні одягають на вечірки, дні народження, вечірні – у театр чи на романтичну вечерю, легкі сарафани – для прогулянок по спекотному місту, строгі сукні-футляри – на роботу у офіс та на ділові зустрічі. Стилістика суконь також вельми різноманітна: починаючи від грайливого бебі-долл та закінчуючи максі сукнею А-силуету. Творячи собі образ перед виходом з дому треба врахувати ряд факторів при виборі сукні. Адже не має нічого більш гарного, чим вдало підібрана сукня, що ідеально пасує до жіночої фігури.

Модний присмак Італії

Мілан – це місто, яке здавна вибороло звання «столиця моди». Усі ми знаємо відомих дизайнерів, які представляють країну на світових подіумах, більш того, доволі багато дівчат бажають носити італійські сукні, до яких приклав руку один з них, чи то Валентино Гаравані, Джорджіо Армані чи Никля Труссарді. Кожен з них вніс великий внесок до світу моди та зробив Мілан світовим храмом модного руху.

Модний шопінг

Завдячуючи розвитку інфраструктури міст, збільшенню кількості шанувальників моди та прибічників модних тенденцій, ми є свідками виникнення маси торгівельних центрів та бутіків, у яких серед іншої безлічі одягу можна купити модні сукні на будь-який смак та підібрати необхідні аксесуари. У торгівельних центрах, зазвичай, ще представлено низка розваг, щоби ваша дитина чи ваш чоловік не мали змоги нудьгувати, допоки ви неквапливо розглядаєте вітрини та приміряєте майбутні обнови.   

Але найбільш прийнятний для модного променаду, мета якого – покупки нових брендових речей, місцем для модників та модниць усієї країни став Перше аутлет-містечко «Мануфактура». Він вражає своєю площею та товарним наповненням – у містечку є найвідоміші марки одягу та взуття для всієї родини, до того ж із постійно діючими знижками.

Продуманість до дрібниць цього модного містечка змушує приходити туди знов і знов, причому не тільки наодинці чи із подругами, але і цілими родинами.

 

We increase discounts at Cult Fashion outlet!

New collection of Spring-Summer 2018 collection in MARELLA!

Discounts up to -80% at Makmar Dress Studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.