First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles > Одяг зі знижкою – вигідне заощадження

Одяг зі знижкою – вигідне заощадження

28 August 2015

Нові колекції одягу та взуття відомі бренди випускають кожного сезону. Але що робити магазинам з речами попередніх колекцій, які залишаються на складі? Є декілька можливостей вирішити цю проблему:

  • Одяг зі знижкою. Найчастіше крамниці використовують саме цій маркетинговий хід. За декілька тижнів до завершення сезону магазини знижують вартість товару. Причому починають вони з мінімальної знижки у 5-10%. Якщо речі, на які була заявлена знижка, не були придбані на протязі певного часу, то їх відвозять на склад.
  • Супер знижки – їх магазини заявляють при продажу колекцій попередніх сезонів. Продавець бажає повернути вкладені кошти і найчастіше установлює ціну навіть нижчу собівартості товару, що пропонується.
  • Акції. Ще один маркетинговий засіб, при якому акційні речі доповнюються якими-небудь супутніми виробами. Наприклад, якщо мова йде про дублянку, то до неї у подарунок можуть запропонувати засіб для очищення чи водо відштовхуючий аерозоль.

Придбання одягу та взуття зі знижкою – це можливість добре заощадити при покупці якісних та модних речей, які ще довго будуть у тренді.

Коли ліпше «ловити» знижки на одяг та взуття

Зазвичай продавці-консультанти попереджують покупців, де саме розвішані речі, які продаються за зніженими цінами. Треба враховувати, що акції у магазинах Києва можуть бути присвячені до певних святкових днів, наприклад, до Різдва, 8 Березня, 23 лютого. У такі дні знижки можуть досягати 20-30% від початкової вартості. Причому за привабливими цінами у певні дні пропонуються тільки лінійки жіночого, чоловічого чи дитячого одягу. Дуже рідко знижки стосуються усіх категорій товару, аж до аксесуарів. Така приваблива пропозиція зазвичай присвячується до дня відкриття магазину чи державних свят.

Де купувати брендовий одяг зі знижкою

Бутіки з гарною репутацією ніколи не будуть заощаджувати та пропонувати товар, що залежався по високій ціні. Щоби знайти вигідні знижки в магазинах Києва зовсім не обов’язково витрачати час на поїздки по закладах, телефонувати до них. Достатньо навідатися до великих торгових центрів, де зосереджено багато брендових магазинів. Наприклад, аутлет-містечко «Мануфактура», де відвідувачі можуть швидко зорієнтуватися у тому, які саме акційні пропозиції діють наразі в розташованих там брендових бутіках. Тут представлено такі відомі бренди, як:

  • Pal Zileri;
  • Trussardi;
  • Gino Rossi и Emanuele Gelmetti;
  • Paul & Shark!;
  • KIMBERLI та багато інших.

Увага – до першої ціни товару

Головне правило шопінгу в магазинах з діючими акціями полягає в тому, що потрібно точно знати первинну ціну на взуття та одяг, що пропонуються. Знижки в Києві, які мають привабливий на перший погляд вигляд, можуть такими й не бути. Найбільш розповсюджене маркетингове шахрайство полягає в тому, що на цінниках змінюється ціна зі збільшенням на 10-20%, а потім вона звідтіля віднімається. Тому повністю довіряти слід тільки перевіреним часом магазинам, які мають бездоганну репутацію, наприклад, аутлет-містечку «Мануфактура», яке користується великою популярністю у покупців.

Привід для знижки – уцінка чи дефект

Якщо відомі бренди можуть дозволити собі пропонувати колекції попередніх сезонів зі значним зниженням ціни, то від маловідомих виробників такого підходу очікувати, зазвичай, не доводиться. У деяких магазинах одягу зі знижкою пропонують речі, які мають певні дефекти. Тому перш ніж придбати одяг чи взуття зі знижкою необхідно іі ретельно оглянути на наявність потертостей, плям, розриву швів.

 

We increase discounts at Cult Fashion outlet!

New collection of Spring-Summer 2018 collection in MARELLA!

Discounts up to -80% at Makmar Dress Studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.