First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles > Принади брендового гардеробу

Принади брендового гардеробу

28 August 2015

Принади брендового гардеробу

Будь-яка жінка, незалежно від віку, національності чи переваг в одязі, завжди прагне виглядати привабливо. Тільки тоді, коли жінка впевнена в своїй красі та унікальності, вона здатна лишати за собою довжелезний шлейф зачарованих чоловіків.

Брендовий гардероб – перша ознака відмінного смаку

У сучасному світі велика увага приділяється бренду. Саме якісні брендові елементи гардеробу утворюють імідж жінки, підвищують іі самооцінку, підкреслюють переваги та є  неспростовним доказом відповідності високому статусу. Одягнув нові туфлі від Gino Rossi, невимовно елегантну сукню від Betty Barclay та підхопивши сумочку від Coccinelle, жінка здатна створити фурор навіть в найбільш спокушених елітними благами колах.

Якими ж перевагами володіє фірмовий одяг та аксесуари?

  1. Якість. Матеріали, з яких виготовляється брендова продукція, проходять суворий контроль якості. Сучасні дизайнери воліють працювати виключно з натуральними тканинами, а для взуття та сумок відбирають тільки високоякісну шкіру. Перевірці підлягають і всі етапи виробництва від моделювання до останнього стебку. Такий виріб зберігає свій перворідний вигляд на протязі багатьох сезонів, не втрачаючи при цьому своєї практичності.   
  2. Комфорт. Після довгої та копіткої роботи дизайнерський витвір являє собою ідеальний баланс краси та комфорту у користуванні. Навіть найбільш сміливі та екстравагантні наряди «сідають» по фігурі та не сковують свого власника.
  3. Тренд. Кожна розроблена модним домом колекція не втрачає своєї актуальності ще довгий час. Купуючи брендів одяг, взуття чи аксесуари легко залишатися стильною на протязі декількох сезонів.

 Яка вартість моди?

 Найчастіше вироби відомих марок коштують дуже дорого. Вартість брендової білизни, сумки, взуття, аксесуарів може досягати декількох тисяч доларів США. І в багатьох випадках якість виробу та задоволення від покупки виправдовують будь-який цінник.

Не завжди для того, щоб порадувати себе ексклюзивним шопінгом, необхідно вирушати в шопінг-тури по Європі та США. Аутлет-містечко «Мануфактура» здатно задовольнити бажання най вибагливих модниць, заощадивши при цьому значну частину фінансових ресурсів.

We increase discounts at Cult Fashion outlet!

New collection of Spring-Summer 2018 collection in MARELLA!

Discounts up to -80% at Makmar Dress Studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.