First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles > Шопінг на розпродажу

Шопінг на розпродажу

23 September 2016

Шопінг – це невід’ємна частина життя кожної жінки. А шопінг зі знижками – це ще й суттєва економія родинного бюджету. Можливість придбати модну річ зі знижкою не проґавить жодна жінка. Саме тому чарівне слово розпродаж так розбурхує розуми та спонукає до покупки.

Розпродаж – це гарна можливість придбати речі за зниженою вартістю. Уцінка зовсім не говорить про те, що товар буде поганої якості, просто він не знайшов свого покупця за відведений для цього час. Завдяки цьому ми отримуємо можливість придбати товари за приємними цінами на розпродажу одягу чи аксесуарів.

Види розпродажу

Сезонний – це, як правило, розпродаж одягу чи взуття у зв’язку із закінченням сезону. Наприклад, розпродаж зимового взуття навесні дозволяє купити якісні чоботи практично за собівартістю.

Святковий – знижки на окремі товари присвячені якомусь святу. Наприклад, до 8 березня організовується розпродаж жіночого одягу, прикрас, а до 23 лютого – розпродаж чоловічого одягу чи аксесуарів.

Компенсаційний – збут товарів, які не знайшли свого покупця через помилки у ціноутворюванні, кількості закупівель, інших непередбачуваних обставин (наприклад, у дощове літо на полицях залежується косметика від засмаги).

Розпродаж у крамницях

Великі знижки роблять з того чи іншого приводу як маленькі крамнички, так і великі брендові бутики. Такі акції організовуються із метою поліпшення іміджу та залучення нових клієнтів.

Купонний розпродаж

Часто розпродажі здійснюються через спеціальні знижкові купони, які розповсюджуються в інтернеті. Існує велика кількість сайтів по продажу купонів, купуючи який ви придбаєте право на купівлю товарів та послуг з великими знижками – до 90%. Такі знижки робляться, зазвичай, з метою просунення продукції та складання бази клієнтів.

Аутлет-розпродаж

Такий напрямок з’явився в США та швидко став популярним у країнах Європи. У Іспанії, Франції, Німеччині та інших країнах з’являються справжні міста знижок, куди завозяться стокові товари зі всієї країни. Часто знижки можуть перевищувати 70% та товар йде за собівартістю. 

Розпродажі у Києві після відкриття аутлет-містечка «Мануфактура» віднині також концентруються в одному місці. Тут можна придбати стокові товари різноманітних брендів, від економічних до коштовних європейських. Це найбільший в країні розпродаж брендового одягу - Lacoste, Marc Cain, Fellini, Pal Zileri та інші світові бренди мають тут свої бутики.

Найгарніша половина людства буде в захваті, відвідав розпродаж сумок. Тут можна знайти сумочки та портмоне на будь-який, навіть найвимогливіший смак. Знижки дозволяють купити шкіряну сумочку із відомим лейблом за смішними цінами.

Турботливим мамусям у аутлет-містечку буде цікавим розпродаж дитячого одягу. Покупка товарів для малят зі знижкою особливо актуальна в умовах, коли дитина швидко зростає, змінюються іі розмір та вимоги.

Причини розпродажів

Лист причин реалізації товарів із великими знижками доволі широкий та різноманітний. Найчастіше крамниця чи фірма ставить одразу декілька цілей:

  • залучення клієнтів;

  • стимулювання попиту;

  • сток старих колекцій;

  • звільнення складів від залежаного товару;

  • ліквідація чи реорганізація крамниці.

Завдяки цьому, ми маємо можливість робити покупки із великими знижками, відвідуючи різноманітні розпродажі. Київ, як і будь-яке європейське місто, не є виключенням. Ми економимо ще й час, відвідуючи аутлет, тому що це найбільший у країні розпродаж. Київ, у котрому концентруються усі світові бренди, пропонує найширші можливості для якісного та економного шопінгу.

We increase discounts at Cult Fashion outlet!

New collection of Spring-Summer 2018 collection in MARELLA!

Discounts up to -80% at Makmar Dress Studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.