First outlet village in Ukraine

Discounts up to 70%

Manufactura > Articles > Встигай за модою із одягом відомих брендів

Встигай за модою із одягом відомих брендів

28 August 2015

Ах, мода, мода! До чого ця «дама» капризна та норовлива! Вона нікого не залишає байдужим. На неї орієнтуються люді різного віку, адже ще у дитинстві нам прищеплюють поняття про смак, стиль та красу. Сьогодні легко дотримуватися моди. Телебачення, глянцеві видання та сайти, присвячені моді, розповідають про безліч брендів, речі яких є актуальними, доступними та відрізняються високою якістю. Українцям найбільше імпонує одяг з Європи, ніж товари з Китаю чи Туреччини, виготовлені з дешевою синтетики, які до того ж мають недолугий крій та кричуще забарвлення.  

Переваги брендового одягу

Навколо одягу відомих марок сформувався стереотип дорогих виробів. І на це треба зважати. Адже при пошитті речей використовуються особливі технології, а кожний етап виробництва супроводжується ретельним контролем. Це стосується як вибору тканин, так і якості стрічки.

Створюючи нові колекції відомі дизайнери використовують тільки високоякісні тканини, переважно натурального походження, які вирізняються практичністю та комфортністю в носінні. Не менш важливо й те, що для праці у модних домах залучають майстрів високого рівня. Усі ці фактори роблять придбання брендового одягу гідним придбанням, про яке не доводиться жаліти. Такі речі мають чудовий крій, вони ідеально пошиті та служать не один рік.

Модні бренди одягу розділяють на дві категорії – елітарні та комерційні

Комерційні бренди  дотримуються тих тенденцій, що й великі дома моди. Ці вироби мають гарну якість, доступну вартість та орієнтовані на масового споживача. Такі речі шиють на фабриках країн Азії, і саме цим пояснюється їх низька собівартість.

·         Елітарні бренди – це колекції відомих дизайнерів з великою історією (Chanel, Gucci, Giorgio Armani, Dior). Такий одяг маю найвищу якість й відповідну вартість. Зазвичай іх купують заможні публічні люди (кіноактори, політики та ін.)

Особливості деяких іноземних марок одягу

·         Одяг з Німеччини відомий своїми бездоганними лініями, чудовою «посадкою» та елегантністю. Комфортні  та зручні речі вдало ховають недоліки фігури, підкреслюють переваги, створюють стильний, гармонійний та приваблюючий образ. Найбільш відомі в Україні марки: NewYorker, Puma, Marc O’Polo.

·         Італійський одяг цінується за високу якість, практичність та довговічність. Він є ідеальним варіантом для людей, які мають пріоритетом комфорт та індивідуальність. Кожна колекція виробляється по виважених лекалах з урахуванням багатовікових традицій. Адже італійські дизайнери не просто додержуються моди, вони самі іі створюють. Одяг з Італії представлено такими марками: Armani, Dolce & Gabbana, Diesel, Prada,Versace.

·         Американський одяг відомий за брендами Rebel Spirit, Gap, Banana Republic, Old Navy. Якщо французькі дизайнери пропонують елегантність та романтику, англійські – суворість та манірність, то Америка демонструє свою любов до свободи та активного образу життя. Ось чому фірмові каталоги, сайти моди та аутлет-містечка, на кшталт того, що нещодавно відкрився під назвою «Мануфактура», пропонують величезний вибір джинсів, футболок, бейсболок, курток та штанів з Америки. Тут важко зустріти похмурі кольори, навіть у діловому одязі перевага віддана насиченим, помітним або світлим тонам.

·         Корейський одяг відрізняється самобутністю та до нещодавнього часу про нього майже нічого не було відомо. Сьогоднішня Корея має потужну текстильну промисловість та знаходиться у авангарді світової моди. До особливостей корейського одягу відносять використання натуральних тканин, високу якість виконання, помірну вартість та велике різноманіття цікавих моделей. Популярні торгові марки: NAK Claccic, Bean Pole, LANSMERE.

Одяг всесвітньо відомих торгових марок є невід’ємною частиною успішної людини. Вдягатися модно, вишукано та стильно означає піклуватися про свій імідж.

We increase discounts at Cult Fashion outlet!

New collection of Spring-Summer 2018 collection in MARELLA!

Discounts up to -80% at Makmar Dress Studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.