Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

Alter Ego

Змінити стиль, образ, звички, здивувати себе й оточуючих, заблискати новими гранями… Тепер ці бажання здійснюються в магазинах «Alter Ego Donna»і «Alter Ego Uomo», що відкрилися в outlet-містечку «Мануфактура». Нові магазини представляють жіночий та чоловічий одяг, аксесуари, взуття з відомих бутиков міста Харкова і Дніпра: «Emporio Armani», (Дніпро та Харків) «86SumskayaEgle», «Alter Ego», «Christi», «Daniel», «Escada» (Харків), «Alter Ego perfect», «Alter Ego Dnepr» (Дніпро), об’єднанних в одну мережу – MainStream Fashion Group.  В перекладі з англійської main stream означає «головна течія». «MainStream Fashion Group» втілює основні модні тенденції та віяння. Це унікальна мережа мультибредових і монобутиків, кожен з яких має свою концепцію, філософію та характер.

В магазинах «Alter Ego Donna» і «Alter Ego Uomo» ви зможете підібрати будь-яку деталь гардеробу та будь-який аксесуар, від верхнього одягу до взуття і краватки від Salvatore Ferragamo, Jil Sander, Alberta Ferretti, Michael Kors, Larusmiani, Armani Collezioni, Corneliani, Zilli. Це неповний перелік наших брендів, які принесуть Вам справжне задоволення від своєЇ якості і ціни.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на нашому сайті https://msfashion.com.ua/ і слідкувати за нашими новинами за адресами:

Instagram.com/mainstream_fashion_group

Facebook.com/mainstream.kharkov.ua

Ваш унікальний стиль – наш великий вибір колекцій, бездоганний сервіс і всебічна увага до Ваших потреб!

Посмотреть карту

  • +38 095 511 16 09
  • БУТИК 89
  • https://msfashion.com.ua/
ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів