Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

HITON

Серед брендових бутіків з їх і лоском і різноманітністю, на особливу увагу заслуговує мультибрендовий бутик Hiton.  Він має незаперечні переваги перед багатьма аналогічними магазинами, оскільки з самого моменту його відкриття, керівництвом було взято чіткий і правильний курс, орієнтований на вимогливу публіку.  Ключовий концепцією бутика Hiton стали ретельний відбір брендів для реалізації, їх ексклюзивність, неповторність і нерозривний зв'язок магазину одягу, взуття та аксесуарів з віяннями моди і корпоративними цінностями.

 Мультибрендовий бутик Hiton - вибір кращих
 Hiton - бутик брендового одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків.  Він спеціально створений для тих дівчат і жінок, які хочуть знайти свій власний і неповторний стиль, не втративши при цьому свободу вибору.  До того ж в бутіку Hiton в аутлет-містечку «Мануфактура» кожна жінка зможе придбати для себе стильний одяг, взуття та аксесуари зі знижками до 70%.

 Тут прекрасні леді і чоловіки знайдуть для себе нові колекції таких
 брендів, як:

 Cappellini, BIANCA LANCIA, VIVIENNE WESTWOOD, Rocco Ragni, BALLIN, SMARTEEZ,
 NOLO, Kangra, Quantum Courage, Tara Jarmon, BRIAN DALES, SARA ROKA, HIDE & JACK, Holy Caftan, Lola Cruz, RAPISARDI, Adriano Goldschmied, INCOTEX, FRADI, Altea,
 ALLESSANDRO DELL & ACQUA, Ferrante, XACUS, Barrett, Henderson, Angelo Nardelli, Paolo
 Pecora, 7FAM, Solido, а також інші LUXURU бренди в бутіку HITON.
 Кожна одиниця товару - це справжнє твори мистецтва, наповнене пристрастю, шармом і індивідуальністю.

 Чому шопери вибирають Hiton?
 Хочете дізнатися, чому витончені і знають толк в житті жінки віддають перевагу купівлі саме в бутику Hiton, який знаходитися в аутлет-містечку «Мануфактура» в Києві?  Ось лише деякі з причин, чому жінки і чоловіки набувають стильні обновки для свого гардероба в мультибрендовому бутіку Hiton:

 Ми постійно тримаємо руку на пульсі останніх тенденцій моди і відбираємо самі трендові і стильні рішення.  Кожен клієнт для нас - особа Hiton, тому ви повинні бути на висоті.
 Всі товари унікальні в своєму роді.  Ви не зустрінете дівчину або чоловіка в такому ж вбранні на вулиці.  Практично кожна річ лімітована.
 Hiton - це не посередник, який закуповує оптові партії речей наосліп.  Кращі стилісти відбирають речі виключно для вас від прямих постачальників.
 Основною метою мультибрендового магазину Хітон є не просто продаж одягу та взуття, а створення цілісного і гармонійного образу для наших покупців.
 Отже, наша концепція - мода повинна залишатися максимально приємною, зручною і комфортною, а наші клієнти - це динамічні, цілеспрямовані особистості, які хочуть доречно виглядати в будь-якій життєвій ситуації і бути на крок попереду.  Виключно для них на самому початку кожного сезону, ми підбираємо найкращі колекції pret-a-porter, що несуть свободу і комфорт вашим потребам.

 Пропоновані знижки на одяг, взуття та аксесуари для жінок і чоловіків зайвий раз доводять, що ми дбаємо в першу чергу про вас.  Мультибрендовий бутик Hiton - ніяких компромісів між красою і практичністю.

 https://www.instagram.com/hiton.outlet/

 https://www.instagram.com/the_hiton/

Посмотреть карту

  • +380 (44) 200 98 92; 098-822-59-19
  • БУТИК 50
ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів