Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

She&He Discount

Сімейство She&He в лютому 2017 поповниться новим мультибрендовим бутиком в форматі outlet. Ми відкриваємо в "Мануфактурі" She & He Discount - тільки найкращі колекції одягу, взуття та аксесуарів від всесвітньо відомих брендів. Як завжди, для неї і для нього.

DSC05405.JPG

Сімейство бутиків She&He Gallery - це більше 14 років на модному ринку України. Ми завжди працювали тільки з кращими будинками світу моди. За нашими плечима - довгий шлях становлення і розвитку, пройшовши який, ми заслужили репутацію надійного бізнес-партнера і незамінного радника з питань стилю. Компанія прагне якомога краще розуміти потреби і передбачати очікування своїх клієнтів, вибудовуючи партнерські відносини з найвідомішими модними марками, колекції яких є не тільки втіленням витонченого смаку, але і відповідають найвищим стандартам якості сегмента luxury.

She&He Discount в "Мануфактурі" представить вже ставші улюбленими бренди Elie Saab, Michael Kors, ETRO, MISSONI, Cruciani, Yves Salomon, Fabiana Filippi, Lorena Antoniazzi, ZILLI Woman, Manzoni24, Patrick Hellmann, Larusmiani і Luigi Borrelli. Наш новий аутлет-бутик допоможе вам не просто створити елегантний образ, але і зробити це максимально вигідно.


DSC05365.JPG

Посмотреть карту

  • +380 (97) 261 18 65
  • БУТИК 37
  • www.sheandhe.com.ua
ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів