Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

Marella

Marella це якість і мода в одному флаконі. Обираючи продукцію марки Marella, можете бути впевнені в тому, що в ній Ви будете виглядати стильно і жіночно в будь-якій обстановці: на діловій зустрічі або на вечірці. Адже асортимент колекцій містить велике розмаїття всіляких дизайнерських рішень, починаючи від традиційної стриманої класики і закінчуючи самими останніми віяннями мінливої моди.
Роком заснування бренду Marella вважається 1973. Саме тоді в італійському містечку Реджо Емілія у відомої в той час групи компаній MAX MARA з’явилася чергова колекція, яка і отримала назву Marella. Вона поєднувала в собі все властиве для головної компанії, а саме, високу якість матеріалів, пошиття і моделей в цілому, прагнення до індивідуальності, неповторності і яскравості з відображенням останніх модних трендів і тенденцій. Популярність колекції стала настільки всеосяжною, що вже в 1988 році марка Marella перетворилася на самостійний бренд в групі MAX MARA.
Сьогодні асортимент бренду включає жіночий одяг, взуття та аксесуари. Крім традиційного одягу, особливу увагу бренд Marella приділяє виробництву верхнього одягу, серед якого різноманітні пальто, жакети, куртки, плащі, жилети самих різних фасонів, кольорів і стилів, що задовольнять вимоги будь-якої модниці.
Обираючи марку Marella, ви обираєте краще з того, що пропонує на сьогоднішній день італійська і загальносвітова модна індустрія.

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів