Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Maria Santi
brand

Maria Santi

Brunello Cucinelli - італійський бренд чоловічого та жіночого одягу, що було засновано дизайнером Брунелло Кучінеллі (Brunello Cucinelli) якого називають королем кашеміру. Бренд випускає одяг для чоловіків і жінок, спортивний одяг, а також різноманітні аксесуари.

На сьогодні Brunello Cucinelli - це бренд класу «люкс», один з найвідоміших у світі, що продає свої колекції в більш ніж 1000 дорогих мультибрендових магазинах у всіх куточках світу, 50 фірмових бутіках та у багатьох відділах у розкішних універмагах - і це число постійно зростає.

Бренд Brunello Cucinelli зобов'язаний своїм успіхом високій якості своєї продукції. Кучинеллі любить відзначати, що його компанія – єдина, яка випускає пробну партію трикотажу для кожної нової моделі. Ця партія детально вивчається, тестується та проходить різні випробування допоки майстрам компанії не вдається довести модель до абсолютної досконалості. Чимала кількість ресурсів компанії націлена на вивчення експериментальних методів у розробці інноваційних прототипів та створення технологічно бездоганної кінцевої продукції.

www.brunellocucinelli.com/en 

www.brunellocucinelli.kiev.ua

https://www.facebook.com/brunello.cucinelli.boutique.kiev/?fref=ts


Бутик 47, 48
(097) 388 22 46

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.