Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Cacharel
brand

Cacharel

Маленька пташка кашарель, Париж, Бріджит Бардо, неймовірний аромат... Такі асоціації виникають в уяві шанувальників бренду Cacharel і модних фахівців. М'які і витончені аромати Кашарель давно полонили серця шанувальників, адже парфумерна лінія цього торгового дому володіє винятковим і справжнім сплеском емоцій. Але ж історія успіху фірми почалася зовсім не з парфумів, а з виготовлення брендового одягу. В її лінії син простого торговця швейними машинками, французький кравець Жан Луї Анрі Буске, вдихнув абсолютно нові тенденції.

Cacharel - втілення мрії в реальність

З самого дитинства майбутнього дизайнера оточували мрії про Високу Моду, він буквально жив цією справою. І ось в 1962 році Париж дає йому шанс втілити мрії в реальність. Саме тоді відкривається перший магазин-бутик Cacharel. А вже через рік модельєра чекає перший серйозний прорив, коли його брендовий одяг, взуття та аксесуари з'являються на сторінках модного журналу ELLE. З тих пір почалася епоха всесвітнього визнання даної торгової марки, яка відразу підкорила публіку своїми чуттєвими лініями, тонкими півтонами і справжньою гармонією.

Після кількох злетів і падінь успіху фірми, в 2000 році кермо влади попало до рук молодих і амбітних Ігнасіо Рібейро і Сьюзан Клеменс. Саме вони створили той самий «ретро Cacharel», завдяки якому одяг фірми знову набув хвилюючі і дуже спокусливі силуети, а також інтригуючий вигляд, який колись грав на струнах сердець всіх модників і модниць.

Всесвітньо відомий бренд Cacharel в Києві

Магазини та бутики одягу, взуття та аксесуарів Cacharel сьогодні діють в сорока країнах по всьому світу. В Україні також є бутик Cacharel і знаходиться він в аутлет-містечку «Мануфактура» в Києві, завдяки якому українські модники і модниці можуть вільно купити одяг, взуття та аксесуари зі знижками від фірми зі світовим ім'ям.

Саме традиційний, невимушений і ні з чим незрівняний стиль Cacharel ви можете купити в бутику одягу Cacharel в аутлет-містечку «Мануфактура». Тут будь-який ваш запит буде задоволено:

      • жіноча лінія Cacharel - це втілення і симбіоз божевільних яскравих тонів і витонченого мережива. Тканини та оздоблення несуть глибоке смислове навантаження, яке делікатно розподілене по всіх елементах гардеробу: починаючи зі знаменитих блузок Кашарель, закінчуючи маленьким чорним платтям;
      • чоловіча лінія Cacharel - уособлення вишуканості, стриманості і підвищеної уваги до деталей: краваток, шийних хусток і метеликів. Чоловічі силуети відрізняються сміливими, але при цьому м'якими і витонченими лініями, а також несподіваними яскравими тонами;
      • колекція аксесуарів багатолика і різноманітна. Це і годинник, і сувенірні набори, і гаманці, візитниці, ручки і вішалки для сумочок. І все це в неповторному дизайнерському виконанні.

Купити брендовий одяг, взуття та аксесуари зі знижками можна тільки в аутлеті «Мануфактура» в Києві. У цьому невеликому містечку, оригінально відтвореному в форматі «outlet village», кожен зможе здійснювати покупки в затишній і комфортабельній атмосфері. Всі найвідоміші бренди представлені в одному місці, яке, до речі, поки єдине в своєму роді в нашій країні.

Вебсайт: http://www.cacharel.com.tr/

Бутик 12
(044) 200 97 91

Сенсаційні знижки до 80%!

Додаткові знижки продовжуються!

Нові надходження колекцій в MANIA Outlet