Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Charisma
brand

Charisma

Колись головний редактор американського журналу Vogue сказала: «Створюйте власний стиль, щоб він був унікальним для вас і недосяжний для інших». Саме ці слова по праву можна вважати основною концепцією діяльності мережі бутиків преміального класу Charisma Fashion Group, що включає три мультибрендових і два монобрендових магазини, а також два аутлет центри.

Бутик Charisma - це не просто магазин одягу, взуття та аксесуарів, це справжній простір високої моди, особливість якого полягає в чіткій спрямованості на вищу категорію клієнтів, які знають смак життя, що цінують кожну його мить і відчуття власного комфорту.

Мультибрендовий бутик Charisma в Києві

Головний офіс даної компанії з 2008 року розташовується в м Дніпропетровськ. Як і в перші дні роботи, всі наступні модні магазини Charisma Fashion Group працюють виключно на благо вимогливих клієнтів. Брендовий одяг, взуття та аксесуари не будуть кричати про своє походження, а делікатно підкреслять неповторність, багатство внутрішнього світу і харизму того, хто їх одягне.

Завдяки аутлет-містечку «Мануфактура» в Києві та бутику Charisma Fashion Group жителі столиці можуть відчути якісно новий формат української fasion-індустрії. У цьому затишному голландському містечку, відтвореному в форматі «outlet village», обстановка розташовує до того, щоб здійснювати приємні і якісні покупки. До того ж на території містечка постійно діють знижки на одяг, взуття та аксесуари від 30 до 70%.

Повірте, ви по достоїнству оціните цю перевагу, як тільки переступите поріг бутика Charisma, оскільки від одного лише його виду захоплює дух: оздоблення торгових залів виконане під керівництвом відомої флорентійської студії дизайну Arcabi. На площі близько 300 кв. м розміщені колекції понад 50 брендів зі світовою повагою. Серед них Etro, Ralph Lauren, Dsquared2, 7 FOR ALL MANKIND, Paul Smith, Casadei, Frankie Morello, John Richmond, Sebastian, Dalmine, Lubiam, Slowear та багато інших.

Charisma - інтелектуальний шопінг для всієї родини

Філософія і концепція мультибрендового бутика Charisma Fashion Group, що в аутлет-містечку «Мануфактура» Київ, полягає в створенні неповторного образу, що виражає індивідуальність, для кожного клієнта. Цим пояснюється багатий вибір колекцій, які відповідають високим запитам вимогливої публіки:

  • колекція одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків, представлена провідними торговельними марками в стилях кежуал, спорт-кежуал, бізнес і коктейль;
  • колекція одягу, взуття та аксесуарів для жіночої половини, виконана в самих різних стилістичних напрямках;
  • колекція брендових речей для дітей від 0 до 15 років.

Робота в преміум-сегменті - це можливість досягати кращої якості, більшого асортименту і отримувати унікальні вироби. Це і є філософія Charisma Fashion Group.

Саме тому в аутлет-містечку «Мануфактура» в Києві представлені тільки актуальні колекції, що відображають бездоганний крій та преміальну якість матеріалів в кожній речі.

http://www.charisma.ua/

Бутик 49, 56
(044) 200 98 48

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.