Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > FAR-OUT Garde
brand

FAR-OUT Garde

У світі шахового спорту існує один термін - Garde, що означає, що королеві є загроза. Це визначення було неспроста обрано не тільки для назви нового мультибрендового бутика FAR-OUT Garde, який вже відкрив свої двері для відвідувачів в аутлет-містечку «Мануфактура» в Києві, а й для позначення концепції його роботи в цілому. Саме тут чоловіки можуть підібрати брендовий одяг, взуття та аксесуари на всі випадки життя: від ділової зустрічі до «загрози серцю будь-якої королеви» при романтичній вечері.

Бутик FAR-OUT Garde - шлях стилю і високої якості в кожній деталі

Ще задовго до урочистого відкриття магазину одягу, взуття та аксесуарів в аутлеті «Мануфактура» був обраний єдино вірний шлях досягнення успіху серед шанувальників Високої моди і цей шлях стилю і якості в кожній речі.

Інтер'єр магазину FAR-OUT Garde в аутлет-містечку Мануфактура Київ

На площі в понад 85 м2 можна купити одяг, взуття та аксесуари зі знижками, що доходять до 70%. Але головний привід для гордості - це ексклюзивна і неповторна колекція речей від іменитих італійських брендів:

   • BARRETT, BORRELLI, BRESCIANI;
   • CAPOBIANCO, CASTORI, DELLA CIANA, FIORONI;
   • FRANCESCHETTI, HENDERSON, HERNO, JACOB COHEN;
   • LABO LUXO, LARDINI, LATORRE, PELLETTIERI DI PARMA, PHILIPPE MODEL;
   • PT01, SAINT BARTH, SCISSOR SCRIPTOR, SERAPIAN, U. BILANCIO.

Бутик FAR-OUT Garde пропонує чоловікам такі бренди як Barrett, Della Ciana, Scissor Scriptor

Barrett, Della Ciana, Scissor Scriptor

Незважаючи на те, що модний простір в Україні розвивається досить активно, і конкуренція знаходиться на досить високому рівні, дружньому колективу FAR-OUT Garde вдалося побудувати довірчі відносини з багатьма італійськими компаніями. Більш того, три з них погодилися працювати на особливих умовах і реалізовуються в Україні ексклюзивно.

Дружна сім'я FAR-OUT Garde

Окремо варто зупинити увагу на персоналі, що обслуговує бутик одягу і взуття - це штат із професійних стилістів - представниць прекрасної статі. Кожна дівчина має за плечима багаторічний досвід роботи у фешн-індустрії. Тому ми з упевненістю можемо сказати, що наш персонал не продає речі, а створює дійсно індивідуальні образи і бачить власний стиль кожного клієнта.


Новий простір моди і краси FAR-OUT Garde, що відкрився в «Мануфактурі», - це немов будинок для однієї великої родини. Бутик брендового одягу та аксесуарів виконаний в дивовижному стилі, в якому відомі дизайнери успішно втілили дух старої Італії. Тут все, від мармурової обробки до брендованих дерев'яних вішалок, дихає духом моди і кращими традиціями Середземномор'я.

На території аутлет-містечка можна не тільки провести приємний та вигідний шопінг, адже діють постійні знижки на одяг і взуття до 70%, але і просто насолодитися сімейним уїк-ендом: відвідати затишні кафе або ресторани, погуляти з дітьми на чудових майданчиках.

Приходьте в FAR-OUT Garde і відчуєте на собі, що значить правильна розстановка акцентів, адже ми дуже любимо свою роботу і намагаємося подарувати кожному нашому клієнту тільки найкраще!

Команда FAR-OUT Garde - завжди у Вашому розпорядженні!

Бутик 67
(067) 240 44 72

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.