Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Guess
brand

Guess

Як і більшість відомих брендів у сучасному світі компанія GUESS починала своє існування з маленького виробництва. Засновники бренду Guess, брати Моріс і Пол Марчіано, спочатку випускали тільки джинси. Це зараз компанія перетворилася у всесвітньо відомий бренд і представляє собою особливий стиль життя та  включаює жіночу, чоловічу та дитячу лінії одягу. Стиль GUESS доповнює лінія годинників, окулярів і парфумерії.

Оригінальні ідеї та яскраві образи, що запам'ятовуються, швидко набрали обертів і знайшли національне покликання. Зараз магазини GUESS можна зустріти практично в будь-якому куточку світу, не винятком став і Київ.

У аутлет містечку "Мануфактура" бренд GUESS можна знайти в бутіку №37:

Самые большие скидки на одежду и аксессуары в бутике Guess. Мануфактура. Киев.

У 80-х роках джинсовий одяг став застарівати, він вже вважався не модним і не так приваблював покупців, потрібно було додати новаторства і гостроти, що і зробили брати Марчіано. Вони назавжди змінили сприйняття джинсового одягу. Чого тільки коштували ті знамениті джинси з трьома блискавками під назвою Marilyn - вони просто кричали про сексуальність і не дарма вся партія була продана за кілька годин. Так і почала своє існування марка GUESS.

Гесс киев- большие скидки на прошедшие коллекции. Бутик Guess в Мануфактуре.

 

У аутлет містечку "Мануфактура" можна знайти колекції, в яких представлені різні відтінки джинсів синього кольору, оновленого та класичного стилів, джинсові штани та сорочки, а також повний асортимент топів, верхнього одягу і аксесуарів для створення унікального і спокусливого образу. 

У Мануфактурі завжди діють найбільші знижки, адже сам формат «аутлет» і має на увазі під собою постійні знижки на одяг минулих колекцій від 30% до 70%.

Сьогодні Guess - є одним з найвпливовіших світових брендів. Продовжуючи кидати виклик власним стандартам, компанія Guess і в XXI столітті має намір залишатися рушійною силою моди.

www.guess.com

Бутик 37
(044) 200 98 37

Нове надходження колекцій зі знижками до -80%!

В Sportalm додатково 20%!

Ще більше товарів зі знижкою до 70%!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.