Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Hiton
brand

Hiton

Серед брендових бутиків з їх і лоском і різноманітністю, на особливу увагу заслуговує мультибрендовий бутик Hiton. Він має незаперечні переваги перед багатьма аналогічними магазинами, оскільки з самого моменту його відкриття, керівництвом було взято чіткий і правильний курс, орієнтований на вимогливу публіку. Ключовою концепцією бутика Hiton стали ретельний відбір брендів для реалізації, їх ексклюзивність, неповторність і нерозривний зв'язок магазину одягу, взуття та аксесуарів з віяннями моди і корпоративними цінностями.

Мультибрендовий бутик Hiton - вибір кращих

Hiton - бутик брендового одягу, взуття та аксесуарів для жінок. Він спеціально створений для тих дівчат і жінок, які хочуть знайти свій власний і неповторний стиль, не втративши при цьому свободу вибору. До того ж в бутику Hiton в аутлет-містечку «Мануфактура» кожна жінка зможе придбати для себе стильний одяг, взуття та аксесуари зі знижками до 70%.

Тут прекрасні леді знайдуть для себе найновіші колекції:

  • одягу від MILA SCHON, NORMALUISA, DONDUP, TARA JARMON, VIVIENNE WESTWOOD, EDWARD ACHOUR PARIS, SWEET MATILDA, MANZONI 4S (24), DIEGO M, AQUASCUTUM, BOBOUTIC, KETI CHKHIKVADZE, AVTANDIL, ALTER EGO;
  • сумок від ROBERTA di CAMERINO;
  • взуття та аксесуарів від D-SIDE, HENDERSON, IRAKLI BOCHORISHVILI.

Кожна одиниця товару - це справжній витвір мистецтва, наповнений пристрастю, шармом та індивідуальністю.

Чому шопери вибирають Hiton?

Хочете дізнатися, чому витончені жінки, котрі знають толк в житті, віддають перевагу купівлі саме в бутику Hiton, який знаходитися в аутлет-містечку «Мануфактура» в Києві? Ось лише деякі з причин, чому жінки купують стильні обновки для свого гардероба в мультибрендовому бутику Hiton:

  1. Ми постійно тримаємо руку на пульсі останніх тенденцій моди і відбираємо самі трендові і стильні рішення. Кожен клієнт для нас - обличчя Hiton, тому ви повинні бути на висоті.
  2. Всі товари унікальні в своєму роді. Ви не зустрінете дівчину або чоловіка в такому ж вбранні на вулиці. Практично кожна річ лімітована.
  3. Hiton - це не посередник, який закуповує оптові партії речей наосліп. Кращі стилісти відбирають речі виключно для вас від прямих постачальників.
  4. Основною метою мультибрендового магазину Хітон є не просто продаж одягу та взуття, а створення цілісного і гармонійного образу для наших покупців.

Отже, наша концепція - мода повинна залишатися максимально приємною, зручною і комфортною, а наші клієнти - це динамічні, цілеспрямовані особистості, які хочуть доречно виглядати в будь-якій життєвій ситуації і бути на крок попереду. Виключно для них на самому початку кожного сезону, ми підбираємо найкращі колекції pret-a-porter, що несуть свободу і комфорт вашим потребам.

Пропоновані знижки на одяг, взуття та аксесуари для жінок зайвий раз доводять, що ми дбаємо в першу чергу про вас. Мультибрендовий бутик Hiton - ніяких компромісів між красою і практичністю.

www.the-hiton.com 

Бутик 50
(044) 200 98 92

Patrizia Pepe SALE -60% -70% на всі колекції!!!

Відкриття SuperDry!

Crazy sale в Cult outlet!