Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > L'Occitane
brand

L'Occitane

В асортименті бутика представлені засоби догляду за обличчям, тілом, волоссям, парфумерія, аромати для дому. Лінії косметики створюються навколо одного ключового рослинного інгредієнта і мають відповідну назву - лаванда, мигдаль, олива, ялівець, тощо.

Всі інгредієнти культивуються у Провансі, за винятком вербени і безсмертника, які L'Occitane вирощує на органічних плантаціях на Корсиці, та масла каріте, що виробляється у Буркіна-Фасо. Створюючи свою косметику, компанія дотримується трьох основних цінностей: чуттєвості, автентичності та поваги.

L'Occitane en Provence (Л'Оксітан) - французький бренд натуральної косметики з основним виробництвом в Маноску (Франція). Бренд був заснований у 1976 р. Олів'є Боссаном. За задумом засновника бренд створювалася з метою відродження і збереження традицій Провансу. L'Occitane перекладається як «мешканка Окситанії».

У 1980-му році відкривається перший бутик в провансальському містечку Волькс. Сьогодні L'Occitane має 2000 бутиків по всьому світу, у більш ніж в 100 країнах. В Україні бутики бренду представлені у всіх найбільших містах.

Бутик 72
(044) 200 98 78

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.