Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Levi’s
brand

Levi’s

  "Levi Strauss & Co." - це одна із найбільших швейних компаній у світі, а також світовий лідер у виробництві джинсів. Бренд Levi's® - це квінтесенція класичного американського стилю, це мода без додаткових зусиль. З моменту винаходу перших джинсів Levi Strauss & Co. у 1873, вони стали одним з найбільш визнаних і часто імітованих предметів одягу у світі та завоювали визнання багатьох поколінь людей.

  Продукція компанії представлена у більш ніж 500 магазинах у 110 країнах світу. Сьогодні портфель марки Levi's® продовжує зростати завдяки інноваціям і ноу-хау, рівних яким немає у всій індустрії моди. Levi's® прагне створювати кращі джинси з деніму, повсякденний одяг і аксесуари, які дають можливість висловити свою індивідуальність. У першому аутлет-бутику бренду в Україні Ви зможете знайти улюблені моделі з постійними знижками.

Карта аутлет городка Мануфактура и расположение бутика Ливайс. Постоянные скидки до 70 % на любимые модели джинсов с историей

Історія бренду Levi’s

  Більшість людей асоціює джинси з істинно американським колоритом, ковбоями та вестернами, але не дивлячись на це їх винахідником був молодий німецький іммігрант, який прибув до Америки - Леб Страусс.

  Досить часто відбувається так, що на шляху до яких-небудь відкриттів стає випадковість, яка і приводе до створення майбутнього шедевра. Так і в цій історії - Леві (так звучить ім'я вже на американський манер) відкрив власний бізнес з простою назвою Levi Strauss, який займався невеликими поставками одягу, білизни, тканин, хусток і парасольок каліфорнійським магазинчикам, кількість яких зростала разом із зрістом переселенців.

Левайс деним (Levi’s)

  У той час почалася знаменита «золота лихоманка». Леві Страуссу попалася велика партія парусини з якої він збирався виготовити намети для старателів. За розповідями, коли Леві намагався швидко продати одному з шукачів цю тканину, то почув роздратований виклик про те, що краще б він «нормальні штани» замість цього запропонував.

  У золотошукачів, виявляється, швидко протиралися штани і нікуди було складати самородки - це і наштовхнуло молодого підприємця пошити кілька штанів з цієї грубої полотнини. На товар дуже швидко знайшлися покупці та число замовлень стало зростати, а разом з цим і слава Levi Strauss.

Здание старинного производства Levis. Начало расцвета бренда под руководством Леви Штраусса.

  Трохи пізніше до бізнесу приєднався чоловік сестри Леві - Девід Стерн і компанія стала називатися Levi Strauss & Co. Звичайно ж виробництво зростає, але до 1860 року це штани все-таки розраховані на гірників, робітників, старателів і поки ще мало схожі на сучасні джинси, але незабаром на кишенях з'являються заклепки, ознаменувавши собою народження джинсів в їх звичному для нас вигляді.

  У 50-х роках ХХ століття джинси стають найпопулярнішою одягом, не тільки для робітників - їх носить молодь і починається джинсовий бум.

  Продажі росли і незабаром компанія Levi Strauss & Co стала найбільшим виробником одягу у світі.

Ретро реклама ливайсов - Архив - МАНУФАКТУРА

Всесвітньо відома модель джинсів «№501».

  У 1873 році Levi's виробляє свою знамениту «ковбойську» 501 модель, яка відома і сьогодні. Дивно й цікаво те, що найпопулярнішій моделі, яку зараз можна купити в будь-якому магазині Levi's, більше 140 років.

  Трохи пізніше, в 1886 році у Levi's з'явився відомий сьогодні всьому світу шкіряний лейбл із зображенням двох коней, які намагаються розірвати джинси. Шанувальники вважають, що в корені історії лежить реальна ситуація, коли нібито один американський машиніст використовував джинси для того, щоб зв'язати ними вагони замість зламаної міжвагонні зчіпки, і це допомогло дотягнути вагони до найближчої станції.

Левис - кожаный оригинальный Лейбл

  Якщо ви вирішили, щоб у Вашому асортименті одягу з'явилися ці зручні, стильні, практичні, а головне, оригінальні джинси Levi's, то Ви повинні декілька речей, про які ми зараз розповімо.

Як відрізнити оригінал джинсів Levi's від підробки ?

  • Оригінальні брендові джинси Levi's не можуть коштувати дешево - вони ідеального пошиття і якості.
  • Оригінальна позначка про виробника «Made in Mexico», а не «Made in USA», як багато хто звик вважати. Основні потужності виробництва знаходяться на території Латинської Америки.
  • Бездоганність швів. Як внутрішні, так і зовнішні шви повинні бути ідеальними - виробники перфекціоністи, тому шви повинні бути на вищому рівні

Левайсы 501 Киев - джинсы с историей берут начало 1873 года

  • Задні кишені з унікальним візерунком-аркадою. Шви не повинні перетинатися.
  • Чітка діагональ - оригінальний малюнок тканини, який важко сплутати з іншим.
  • Блискавка. Компанія, яка виготовляє для бренду застібки-блискавки називається YKK і такий напис повинна бути на виробі. (Напис Levi's на собачці не обов'язкова - на деяких моделях є, на деяких немає)
Молния на джинсах - Внешний вид оригинальной собачки Левис
  • Оригінальні заклепки, на яких має бути обов'язково вибито назву бренду і номер моделі.

Строка на внутренней стороне джинсов от леви штрауса

  • Таб - червоний прапорець, який пришивається до правої задньої кишені. На ньому повинна бути вишита назва бренду білими нитками - чітко і рівно.
Таб - красный шлажок с вышитыми буквами Leviis
  • Етикетка на внутрішній стороні джинс, це ознака якості. Етикетка повинна бути пришита міцно, її можна використовувати як кріплення джинсів для того щоб повісити на вішалку або гачок.

Левайс (LEVI'S) Печать на внутренней стороне карманов и крючок - вешалка

  • На мішковині кишені є читабельна печатка з написом This a pair of Levi's (правда не на всіх моделях) - це також ознака оригінальності джинсів від Levi's.

  Тепер ви точно знаєте які особливості властиві справжнім джинсам Levi's і можете сміливо їхати до Мануфактури, щоб придбати оригінальну пару з найприємнішим заощадженням - адже сам формат аутлет містечка передбачає великі знижки на колекції минулих сезонів від світових брендів.

Левайс Киев - Купить джинсы Levis в бутике со скидкой- Мануфактура

  Ще більш детальну інформацію про марку Levi's® і товари, що представлені у бутику, Ви знайдете на сайті: www.levi.com 

Бутик 38
(044) 200 98 37

Збільшуємо знижки у Cult Fashion outlet!

Нове надходження колекції сезону Весна-Літо 2018 в MARELLA!

Знижки до -80% в Makmar dress studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.