Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Samsonite
brand

Samsonite

Легендарний бренд Samsonite, заснований в 1910 році Джессом Швайдером, завоював авторитет у всіх куточках планети. Легкі, міцні, функціональні, надійні і одночасно стильні валізи - ідеал для кожного мандрівника. вже більше століття бренд не зупиняється ні на хвилину, впроваджуючи інноваційні розробки. Так-так, чемодан на колесах з висувною ручкою - винахід Samsonite. А надлегкий Curv - запатентований компанією матеріал - підкорив серця запеклих скептиків.
Пластикові і тканинні валізи Samsonite стали символом якості.
Дорожні валізи далеко не єдина пропозиція відомого бренду. Шукайте сумку для активних міських буднів? Samsonite подбав про всіх ваших бажаннях.
Сумки, розроблені брендом, ідеально відповідають будь-якій ситуації: і ділових переговорів, і вечірнім посиденьок з друзями. Гармонійно об'єднавши в собі casual- і business-стилі, сумки Samsonite стали ідеальними супутниками активних жителів мегаполісів.
У сумках Samsonite втілилися актуальні тренди: насичена колірна гамма, лаконічна вишукана фурнітура та практичні форми. Створити яскравий акцент або м'яко доповнити образ - їм під силу будь-яке завдання. Вибирайте сумку для своїх насичених днів і впевнено йдіть до успіху!
Samsonite представляє свої знамениті винаходи в більш ніж 120 країнах світу.

Бутик 84
(067) 768 22 03

Denim Days в MANIA Outlet!

Додатково -20% в Charisma Outlet!

Найгарячіші знижки в Cacharel OUTLET!