Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > DIAMETRAL
brand

DIAMETRAL

Компанія DIAMETRAL (Австрія) – була заснована у 1994 році, компанія являється виробником ексклюзивних меблів та матеріалів для дизайну інтер'єру.
Компанія  DIAMETRAL своєю місією бачить побудову і розвиток бізнесу, націленого на задоволення всіх вимог клієнта, день за днем удосконалюючи якість послуг і підвищуючи ефективність.
DIAMETRAL розробила "технологію виготовлення кристалів у композиційному матеріалі" і запатентувала цей винахід.
У 1990-ті роки діяльність компанії почалася з винаходу технології виробництва кольорового багатошарового скла.
З цього матеріалу створювалися двері, дзеркала, плитка, покриття на підлогу, настінні панелі, а також багатьох інших продуктів для меблевої промисловості.
Ці інноваційні продукти були добре прийняті проектувальниками, архітекторами і приватними споживачами. Дизайн, функціональність і практичність були відмінними рисами успішного використання продукції DIAMETRAL.
Згодом була розроблена технологія розміщення матеріалів, таких як срібло, вуглець і золото всередину багатошарового скла. Інтенсивна робота, постійний контроль якості виробництва, управління розробками дозволили компанії DIAMETRAL домогтися довговічності і практичності виробів.
У 2004 році компанія DIAMETRAL розробила і запатентувала “технологію для виробництва кристалів в композиційному матеріалі”.
97 500 огранених кристалів SWAROVSKI вставлених в один м 2 скла – на сьогоднішній день один з найбільш ексклюзивних будівельних матеріалів.
Не тільки оптичні переваги роблять цей матеріал таким унікальним, але й додаткові технічні характеристики гарантують його повну придатність та практичність для повсякденного використання у поєднанні із найвищими естетичними стандартами.

Знак “Зроблено в Австрії”, індивідуальний маркетинг, безпечна доставка і висококласний сервіс дозволяє компанії DIAMETRAL співпрацювати з найексклюзивнішими брендами світу.
У 2009 році компанія DIAMETRAL розробила унікальну систему управління освітленням. Матеріали, що використовуються, перевершують будь-яку відому систему управління освітленням, має ексклюзивний дизайн і дозволяє доторкнутися, в прямому сенсі цього слова, до нових стандартів.
У 2011 компанії DIAMETRAL вдалося розробити революційний продукт “Crystal Space”, який дозволяє перетворити будь-який інтер’єр в кристалічний простір.
Існує нескінченна безліч можливостей виконання продуктів Diametral : від варіацій кольору, розміру, кількості та складу кристалів до змін основного кольору базового елемента та форми матеріалу.
Меблева лінія Diametral з глибоким блиском кристалів SWAROVSKI вносить коштовність, розкішність та унікальність дизайну інтер'єру.
У 2016 році інвестиційна компанія ТОВ «ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ» (Україна) стала партнером компанії DIAMETRAL (Австрія) та отримала ексклюзивне право реалізовувати повний асортимент продукції компанії DIAMETRAL в Україні, Росії, Білорусі, Азербайджані, Грузії, Казахстані.
DIAMETRAL ЦЕ:

  •  Ексклюзивність;
  •  Відчуття розкоші;
  •  Індивідуальний дизайн;
  •  Ручна робота;
  •  Екологічні матеріали;
  •  Практичність у використанні.

В нас Ви можете знайти індивідуальні рішення для оформлення інтер’єрів як власного дому, так і офісів, готельно-ресторанних комплексів, закладів відпочинку.

Офіційний веб-сайт: http://www.diametral.at/ua/

Бутик 231
(044) 37145 80 , (050) 352 31 55

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.