Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > TWINSET Simona Barbieri
brand

TWINSET Simona Barbieri

Вперше бренд TWINSET Simona Barbieri з'явився в Італії в 1987 році як невелика сімейна компанія, що спеціалізується на виробництві трикотажу. Завдяки своїй яскраво вираженій індивідуальності і впізнаваності стилю за короткий час марка набуває своїх відданих шанувальників спочатку в Італії, а потім і за її кордонами. Сьогодні TWINSET - це преміум марка жіночого одягу, що відрізняється від конкурентів своїм унікальним стилем, який можна назвати «сучасний романтизм» , що характеризується жіночністю, простотою, ніжністю і в той же час складністю крою і дорогою обробкою.

TWINSET один з небагатьох виробників трикотажу, який впроваджує технологічні новинки, при цьому дбайливо використовуючи спадщину італійської культури шиття. Наприклад, зроблена вручну вишивка, аплікації або нетрадиційні техніки фарбування. Всі лінії були створені, щоб служити основним принципом бренду, пропонуючи своїм клієнтам закінчений образ або total look.

Креативний директор Симона Барбієрі втілює своє бачення в жіночних і романтичних колекціях, які відрізняються яскравими і майже ексцентричними особливостями. З самого початку молодий дизайнер створювала м'які сексуальні моделі одягу з легких матеріалів, прикрашаючи вишивку стразами і блискітками, закладаючи фундаментальні основи стилю TWIN SET. Цей стиль згодом привів дизайнера до створення набагато більш складних і елегантних колекцій, які не розгубили своєї унікальності і жіночності.

Бутик 63, 68
(093) 328 60 48

Збільшуємо знижки у Cult Fashion outlet!

Нове надходження колекції сезону Весна-Літо 2018 в MARELLA!

Знижки до -80% в Makmar dress studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.