Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Статті

Статті

23 Вересня 2016

Шопінг на розпродажу

Шопінг – це невід’ємна частина життя кожної жінки. А шопінг зі знижками – це ще й суттєва економія родинного бюджету. Можливість придбати модну річ зі знижкою не проґавить жодна жінка. Саме тому чарівне слово розпродаж так розбурхує розуми та спонукає до покупки. Розпродаж – це гарна можливість придбати речі за зниженою вартістю. Уцінка зовсім не говорить про те, що товар буде поганої якості, просто він не знайшов свого покупця за відведений для цього час. Завдяки цьому ми отримуємо можливість придбати товари за приємними цінами на розпродажу одягу чи аксесуарів.

28 Серпня 2015

Модний одяг 2015: тренди та аксесуари

Вдягатися стильно зараз може собі дозволити практично кожен. Головне точно знати, що собою являє модний одяг 2015. Адже тренди змінюються кожен рік. Іноді досить складно слідкувати за цими тенденціями. Дати раду в цьому допоможуть фахівці аутлет-містечка «Мануфактура», де можна придбати якісні брендові речі за дуже привабливою ціною. Колекції в магазинах цього містечка регулярно змінюються та доповнюються обновами.

28 Серпня 2015

Одяг зі знижкою – вигідне заощадження !

Нові колекції одягу та взуття відомі бренди випускають кожного сезону. Але що робити магазинам з речами попередніх колекцій, які залишаються на складі? Є декілька можливостей вирішити цю проблему: Одяг зі знижкою. Найчастіше крамниці використовують саме цій маркетинговий хід. За декілька тижнів до завершення сезону магазини знижують вартість товару. Причому починають вони з мінімальної знижки у 5-10%. Якщо речі, на які була заявлена знижка, не були придбані на протязі певного часу, то їх відвозять на склад. Супер знижки – їх магазини заявляють при продажу колекцій попередніх сезонів. Продавець бажає повернути вкладені кошти і найчастіше установлює ціну навіть нижчу собівартості товару, що пропонується. Акції. Ще один маркетинговий засіб, при якому акційні речі доповнюються якими-небудь супутніми виробами. Наприклад, якщо мова йде про дублянку, то до неї у подарунок можуть запропонувати засіб для очищення чи водо відштовхуючий аерозоль. Придбання одягу та взуття зі знижкою – це можливість добре заощадити при покупці якісних та модних речей, які ще довго будуть у тренді.

28 Серпня 2015

Що потрібно знати про брендовий одяг?

Для усіх людей важливо добре виглядати, і одяг є одним з головних інструментів самовираження та презентації себе у суспільстві. Ми часто чуємо слова «бренд», «брендовий одяг», але багатьом це здається чимось позамежно дорогим, і, отже, недосяжним. Що таке брендовий одяг насправді, і що потрібно знати про нього при покупці?

28 Серпня 2015

Чому саме брендовий одяг?

Сьогодні особлива увага приділяється зовнішньому вигляду кожної людини. Ні для кого не таємниця, що нас зустрічають по зовнішньому вигляду, а саме по одягу. І справа тут не тільки в привабливому та охайному зовнішньому вигляду, адже ХXI століття – століття брендів. Тому люди різного віку намагаються купувати для себе одяг відомих брендів.

28 Серпня 2015

Хай живе індивідуальність – модні взуттєві тренди 2015

Яка жінка може відмовити собі у зайвій парі гарних туфель? Ця жіноча слабкість має цілком логічне пояснення. Правильно підібране взуття робить нас привабливішими, стрункішими та елегантнішими. Воно підвищує самооцінку, підкреслює статус та є безпрограшною зброєю спокуси. У стильному взутті легше підкорювати чоловічі серця, кар’єрні висоти та важливих людей у своєму оточенні. Модні туфлі чи чоботи перетворять в справжній шедевр будь-яке, навіть повсякденне вбрання. Тому що…

28 Серпня 2015

Коли стиль понад усе

Багаторічні розмови про моду привели людство до розуміння того, що мати власний стиль – це залог успіху. Успіх проявляється тоді, коли ви впевнено крокуєте по життю, розумієте, що вам потрібно, та отримуєте це. Що може надати більшу впевненість у собі, аніж ваш зовнішній вигляд, ваш персонально складений образ, імідж, я кий вказує на вашу індивідуальність.

28 Серпня 2015

Встигай за модою із одягом відомих брендів

Ах, мода, мода! До чого ця «дама» капризна та норовлива! Вона нікого не залишає байдужим. На неї орієнтуються люді різного віку, адже ще у дитинстві нам прищеплюють поняття про смак, стиль та красу. Сьогодні легко дотримуватися моди. Телебачення, глянцеві видання та сайти, присвячені моді, розповідають про безліч брендів, речі яких є актуальними, доступними та відрізняються високою якістю. Українцям найбільше імпонує одяг з Європи, ніж товари з Китаю чи Туреччини, виготовлені з дешевою синтетики, які до того ж мають недолугий крій та кричуще забарвлення.

28 Серпня 2015

Принади брендового гардеробу

Будь-яка жінка, незалежно від віку, національності чи переваг в одязі, завжди прагне виглядати привабливо. Тільки тоді, коли жінка впевнена в своїй красі та унікальності, вона здатна лишати за собою довжелезний шлейф зачарованих чоловіків.

28 Серпня 2015

Де придбати модний одяг: в Інтернеті чи магазині?

Сучасна крамниця одягу – це великий світ модних речей та аксесуарів до них. Тут представлено не тільки креативні стилістичні рішення, але й класика, яка не виходить з моди. У останній час найчастіше можна почути про те, що вигідніше придбати одяг модних брендів на інтернет-майданчиках, ніж у звичайній крамниці. Чи є це правдою чи це – черговий міф?

28 Серпня 2015

Брендовий одяг для чоловіків

Дуже часто люди асоціюють брендів одяг з чимось коштовним, унікальним, елітним. Це не зовсім так. Бренд – це спеціальний логотип чи лейбл відомої продукції. Нею можуть стати окремі лінії парфумерії, взуття, прикрас, одягу. Брендовий одяг може випускатися цілою серією, а може бути ексклюзивним чи штучним. Його ціна також умовна. Деякі товари випускаються для людей шоу-бізнеса, а деякі – для широкого кола споживання. Брендовий одяг завжди відрізняється гарною якістю.

28 Серпня 2015

Чому важливо купувати якісне дитяче взуття

Сучасні торгові площадки пропонують широкий вибір дитячого взуття. Деякі батьки воліють купувати дітлахам найдешевше взуття, виправдовуючись тим, що ніжка дитини стрімко росте, та й малюки ходять дуже мало. Але подібна недбалість у відношенні до вибору дитячих речей може призвести до неприємних наслідків.

28 Серпня 2015

Одяг відомих брендів за доступною ціною

Брендовий одяг – це не синонім надвисоких цін. У першу чергу це показник гарного смаку володаря фірмових речей, його прагнення підкреслити свою індивідуальність. Усіх нас зустрічають за одягом, і людина, вдягнена у брендові речи справляє враження успішного та заможного. Модні бренди відрізняються насамперед своїм якісним кроєм, завдяки чому одяг виглядає пошитим немов за індивідуальним замовленням. Також брендові сукні шиються з дорогих тканин, які легко драпіруються, що струменіють та підтримують заданий обсяг. Крім того, відомі бренди самі задають модні напрямки і стилі, тому речі в фірмових стоках ніколи не будуть застарілими та не модними.

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.