Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Статті > Більше, ніж Чорна П'ятниця - Black Weekend

Більше, ніж Чорна П'ятниця - Black Weekend

15 Листопада 2017

 Традиційно наприкінці листопада настає довгоочікувана Чорна П'ятниця - день, коли магазини максимально знижують ціни на товар. Це адаптована реалія із США, де Чорна П'ятниця - початок передріздв'яних знижок, що слідує за Днем Подяки. Але справжня історія, що стоїть за Чорною п'ятницею, набагато складніша і темніша, ніж те, що ми знаємо про неї. 

Перше зафіксоване використання терміну "Чорна п'ятниця" застосовувалося не до шопінгу у святкові дні, а до фінансової кризи: зокрема, катастрофи на ринку золота США 24 вересня 1869 року. Відомо про ще один факт, що не наділяє цю традицію особливим світлом, стверджуючи, що у 1800-х рр. власники південних плантацій могли купувати рабів зі знижкою на наступний день після Дня подяки.

Але найбільш уживана версія, що стоїть за традицією "Чорної П'ятниці" безпосередньо пов'язана із торгівлею. Як розповідає історія, після цілого року роботи зі збитками ("у червоному") магазини будуть нібито заробляти прибуток ("підуть у чорне") на наступний день після Дня подяки, тому що покупці витрачають багато грошей на товар зі зниженими цінами. 

Отже, зробивши невеликий екскурс в історію, спробуємо дізнатись, що ж станеться із цінами у Чорну П'ятницю там, де протягом усього року діють знижки від -30% до -70%, а разом з тим розвіяти міф, що речі люксових марок не можуть бути доступними. Більше порад від наших стилістів - до чого слід придивитись цієї Чорної П'ятниці в аутлет-містечку "Мануфактура" тут http://manufactura.ua/ua/landpage/view/name/black_weekend_-_znijki_do_-80

 

black weekend

Лодочки Christian Louboutin. Перша ціна 28000 грн., аутлет-ціна 9800 грн.

 

black weekend

Ботфорти Aquazzura. Перша ціна 44900 грн., аутлет-ціна 22450 грн.

 

black weekend

Сумка Gucci. Перша ціна 62720 грн., аутлет-ціна 313600 грн.

 

black weekend

Ботільони Fendi. Перша ціна 41990 грн., аутлет-ціна 7990 грн.

 

black weekend

Чоботи Gucci. Перша ціна 48650 грн., аутлет-ціна 24330 грн.

Нове надходження колекції сезону Весна-Літо 2018 в MARELLA!

Знижки до -80% в Makmar dress studio!

Нове надходження колекцій зі знижками до -80%!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.