Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Статті > Де придбати модний одяг: в Інтернеті чи магазині?

Де придбати модний одяг: в Інтернеті чи магазині?

28 Серпня 2015

Сучасна крамниця одягу – це великий світ модних речей та аксесуарів до них. Тут представлено не тільки креативні стилістичні рішення, але й класика, яка не виходить з моди. У останній час найчастіше можна почути про те, що вигідніше придбати одяг модних брендів на інтернет-майданчиках, ніж у звичайній крамниці. Чи є це правдою чи це – черговий міф?

Міфи та правда про покупки одягу в інтернет-магазинах

Наразі багато покупців віддають перевагу спеціалізованим сайтам, аніж звичайним крамницям. Їх зваблюють наступними  спокусами:

  • Низькі ціни (на 20% нижчі, чим у звичайній крамниці). Але хіба буде хтось продавати собі на збиток? Будь-який магазин модного одягу виставляє нову колекцію відомих брендів по високій               вартості. Вона знижується з втратою актуальності та зміною сезону.
  • Заказ виконується у будь-якому місці, головне, щоби у користувача був доступ до інтернету. Наразі багато роботодавців відслідковують сайти, на які заходять їх співробітники у робочий час. Покупка може стати приводом для накладення штрафу, а іноді і звільнення. Хіба це коштує заощаджених 30-40 хвилин, які ви втрачаєте у заторі?
  • Швидкість здійснення покупки. Важко вигадати найбільш дивний і неправдоподібний міф. Якщо жінка приходить до крамниці одягу в Україні, у якому вона приміряє 10-20 костюмів та витрачає на це декілька годин, хіба вона буде менш прискіпливою, роблячи покупки онлайн? Навпаки, їй буде потрібно роздивитися кожну надану річ зблизька, зв’язатися із менеджером та обговорити по телефону якість тканини, рівність стрічки. Оптимальний варіант – можливість роздивитись товар, що сподобався, за допомогою Скайпу, але цю послугу вітчизняні підприємства, які спеціалізуються на продажах у мережі інтернет, найчастіше не надають.

Виходить, що покупки модного одягу онлайн не заощаджують гроші покупців. Та й часу це потрібує практично стільки ж, скільки і в звичайному магазині.

Переваги купівлі речей у звичайному магазині

 

Для кожного власника магазин взуття чи модного одягу є можливістю втілити власні уявлення:

  • Про ідеальний сервіс
  • Розміщення пропонованої продукції у торгівельній залі
  • Доборі виробів для колекції до кожного сезону. Найчастіше бутік може пропонувати тільки речі, які, на суб’єктивну думку його власника, є модними та привабливими.

Але ж, у звичайних магазинів є багато переваг, котрі відсутні у інтернет-майданчиків.

Покупець бачить, що він придбає

Коли приходиш до бутіка, то маєш можливість доторкнутися до кожної речі, ретельно придивитись до рівності шву  та перевірити відсутність у товару дефектів. Це правило розповсюджується і на магазин розпродажу. Наприклад, в аутлет-містечку «Мануфактура» є великий вибір модного, креативного одягу та взуття. Тут кожен покупець може здійснити огляд речі, що йому сподобалася, та приміряти іі.

Примірка

Звісно, при замовленні одягу чи взуття в інтернет-магазині його можна повернути продавцю, якщо річ не підійшла по розміру. Тільки вартість пересилання покупцю ніхто відшкодовувати не буде. Найвигідніший спосіб – придбання речей у звичайному бутіку. Тут можна зразу примірити будь-яку кількість речей та зупинити свій вибір на той, яка буде якнайкраще пасувати покупцю.

Сплата

У звичайному магазині одягу сплата здійснюється за допомогою картки чи готівкою.  Багато хазяїв бутіків ідуть назустріч покупцям та надають можливість розраховуватися банківським переказом. Відсутні приховані витрати, такі як пересилання та доставка кур’єром.

Нове надходження колекції сезону Весна-Літо 2018 в MARELLA!

Знижки до -80% в Makmar dress studio!

Нове надходження колекцій зі знижками до -80%!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.