Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Статті > Як носити принт в клітинку цієї осені

Як носити принт в клітинку цієї осені

27 Жовтня 2017

Сьогодні мова піде про один з трендів цієї осені - принт в клітинку. Тут все здається зрозумілим, адже зазвичай такий принт добре стилюється у класичному розумінні, але на прикладі луків від наших стилістів ми покажемо вам нетривіальні мікси.  


 

plaid print

 

Хочете виглядати як зірка street style? Тоді варто по-перше неодмінно обрати яскравий образ, а по-друге додати несподіваних деталей та аксесуарів. Наш вибір - червона лакова спідниця та жакет із поясом-сумкою від Litkovskaya у поєднанні із топом з принтом.

 

plaid print

 

Якщо ж вам до душі спортивний та розслабнений стиль, радимо обрати оригінальний бомбер або світшот у клітинку у поєднанні з вашими улюбленими спортивними брюками. Наш вибір - бомбер Philip Lim та спортивні брюки être cécile.

 

 

plaid print

 

Абсолютно безпрограшне поєднання на всі випадки - денім разом з жакетом у клітинку. Ми обрали комфортний лук з жакетом Poustovit та джинсами J Brand.

 

plaid print 

 

Якщо до простих і зрозумілих речей, як це пальто Proenza Schoulder додати яскравих аксесуарів - в нашому випадку це класичні червоні лодочки Jimmy Choo, образ вийде одночасно стриманим і чуттєвим.

Нам 5 років! Святкуємо разом!

Нам 5 років! Святкуємо разом!

-40% до аутлет-цін у Symbol Men!