Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Статті > Чому важливо купувати якісне дитяче взуття

Чому важливо купувати якісне дитяче взуття

28 Серпня 2015

Сучасні торгові площадки пропонують широкий вибір дитячого взуття. Деякі батьки воліють купувати дітлахам найдешевше взуття, виправдовуючись тим, що ніжка дитини стрімко росте, та й малюки ходять дуже мало. Але подібна недбалість у відношенні до вибору дитячих речей може призвести до неприємних наслідків.

Чому треба ретельно вибирати взуття?

kids shoes

У стопі малюка жирової та хрящової тканини значно більше, ніж кісткової. Тому дитяча нога легко піддається деформації. Якщо дорослий досить легко може визначити, наскільки йому зручно у нових туфлях, то дитина об’єктивно оцінити свої відчуття та поділитися ними може не завжди. Дуже часто це питання цілком полягає на мам та татусів.

Багато людей впевнені, що для правильного розвитку ноги взуття не потрібне. Насправді, ходіння босоніж корисно: це укріплює м’язи та в’язки, що особливо важливо у перші роки життя крихітки. Але з-за ворожого для дитячої ніжки зовнішнього середовища така можливість випадає досить рідко, тому купити дитяче взуття доведеться. Воно повинне відповідати анатомічним особливостям стопи, щоби була можливість виконувати такі ж самі рухи, що й при ході босоніж.

Функції взуття для дітей:

  • Захищає ніжки від негативного впливу зовнішнього середовища та механічних пошкоджень;
  • Забезпечує оптимальний мікроклімат;
  • Сприяє правильному формуванню кісток та суглобів, це важливо, коли крихітка робить перші кроки;
  • Завдяки зручному та якісному взуттю дитина навчається розподіляє вагу під час ходи.

Наслідки невірно обраного взуття

Kids shoes

Велика частина малюків народжується зі здоровими ніжками. Вже у 6-7 років 40% дітей стикаються з плоскостопістю. Одна з основних причин, які викликають недугу – невірно обране взуття. У подальшому це може спровокувати хвороби опорно-рухової системи, суглобів та навіть серцево-судинні захворювання. Основне завдання батьків – недопущення подібних проблем.

Неякісне взуття не дає дитині нормально ходити: воно погано згинається, натирає ніжки, тисне, чи, навпаки, теліпається. Якщо черевички не вірно фіксують гомілко стоп, це може привести до вивихів та більш суворих травм. Взуття, яке було придбане «на виріст», сприяє розвитку човгаючої ходи.

Особливості вибору

У атулет-містечку «Мануфатура» представлена велика кількість дитячих товарів від різноманітних виробників. На що ж звернути увагу обираючи черевички для сина чи доньки?

  • Ідеальне взуття відповідає розміру та формі стопи дитини. У носовий частині необхідно мати припуск 5-7 мм, який враховує збільшення стоп під впливом навантажень під час ходи. В іншому випадку пальці будуть займати зігнуте положення
  • Підошва має бути достатньо гнучкою. У взутті із жорстким низом ніжки будуть втомлюватися, а занадто м’яка підошва не забезпечить належного захисту при ході по асфальту, жорсткому ґрунту та ін..
  • У дитячому взутті повинен бути невеликий підбір. Його висота для дошкільників не повинна перевищувати 5-8 мм, для молодших школярів – 15-20 мм, для підлітків – 20-30 мм.
  • У черевиках для дошкільників має бути жорсткий задник, який фіксує п’яткову кістку. Для старших дітей досить і часткової фіксації.
  • Дитячі туфлі з вузьким носом – не кращий вибір. В правильному взутті для дітей великий палець не повинен дуже сильно прижиматися до інших.
  • Що стосується матеріалу, то фахівці радять обирати взуття із натуральної шкіри чи якісного текстилю.

Не варто забувати про те, що якість взуття далеко не завжди залежить від зовнішньої привабливості та «розкрученості» бренду. Взуття, яке відповідає усім вимогам, - запорука гарного самопочуття дитини та спокою іі батьків. 

Нове надходження колекції сезону Весна-Літо 2018 в MARELLA!

Знижки до -80% в Makmar dress studio!

Нове надходження колекцій зі знижками до -80%!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.