Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Відкриття виставки Олексія Коваля «Засіяне поле» 17 листопада!

Відкриття виставки Олексія Коваля «Засіяне поле» 17 листопада!

09 Листопада 2018

Друзі, запрошуємо Вас в аутлет-містечко «Мануфактура» на відкриття виставки Олексія Коваля «Засіяне поле» 17 листопада о 15:00 в Арт-просторі «Дерево життя»! Неймовірна техніка, неперевершена емаль і художник, який вміє і знає як здивувати світ! У своїх емаль художник Олексій Коваль щедро і невимушено поєднує колорит і орнаменти, використовує інкрустації і елементи малої пластики.

Яскравість і насиченість фарб, свіжість квітів, блиск і розкіш, схожа своєю красою на сяйво дорогоцінних каменів - ось неповний перелік тих якостей, які на протязі століть і до сьогодні залучали до емалі художників і ювелірів. На виставці «Засіяне поле» майстер Олексій Коваль представить близько 20 робіт емалі і графіку.

Олексій Коваль народився 16 жовтня 1977 року в м.Києві. Закінчив Республіканську школу ім. Т. Г. Шевченка (клас живопису), навчався в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури на факультеті живопису (майстерня В. І. Забашти). З 2000 року працював в монументальному мистецтві, це - фрески, мозаїки, ескізи вітражів. Співпрацював з іноземними та українськими архітекторами, зокрема С. М. Миргородським, Ю. Остапенко, В. Завгородній, К. Любек, М. Бізатті. З 2006 по 2009 роки навчався техніці гарячої емалі в майстерні І. М. Кириченко, вивчав особливості техніки в приватних майстернях по всьому світу: Китаї, Індії, країн Європи. З 2009 року плідно працює, використовуючи різні можливості техніки і різні матеріали - срібло, мідь, бронзу і дорогоцінні камені.

Чекаємо Вас 17 листопада в 15:00 у Арт-просторі «Дерево життя» в аутлет-містечку «Мануфактура»! Вхід вільний!

Тільки 16, 17, 18 листопада - найвигідніша можливість поповнити гардероб до зими!

Акція в Мania Outlet продовжується!

17 листопада День Клієнта в Marc Cain!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.