Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Романтичний та водночас драйвовий виступ Євгена Хмари 16 лютого!

Романтичний та водночас драйвовий виступ Євгена Хмари 16 лютого!

24 Січня 2019

Музика, від якої зупиняється час і завмирає серце! 16 лютого о 16:00 в аутлет-містечку «Мануфактура» відбудеться неймовірне грандіозне шоу українського піаніста-віртуоза Євгена Хмари! Він презентує нову програму, до якої увійшли як нові композиції, так і хіти, що вже підкорили мільйони сердець шанувальників по всьому світу! Виступ, який змусить повірити в магічний вплив щирої музики та подарує прекрасний настрій!

Євген Хмара – композитор, володар Голлівудської премії імпровізаторів, президентської премії за досягнення у музичній сфері та престижного Міжнародного статусу Yamaha Artist разом з такими відомими виконавцями як: James Blunt, Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder та іншими музичними геніями сучасності. Піаніст-віртуоз випустив 4 кліпи та 5 студійних альбомів за участю симфонічного оркестру, у яких вишукано поєднуються звучання класичних інструментів та електронних басів. Євген – дивовижна людина, яка уособлює поєднання таланту, інтелекту, духовності та культури. Музикант з великим задоволенням підтримує благодійні та соціальні проекти, а також культурний розвиток талановитої молоді.

Не пропустіть неймовірно романтичний та водночас драйвовий виступ Євгена Хмари 16 лютого о 16:00 в аутлет-містечку «Мануфактура»! Чекаємо на Вас! Вхід вільний!

Збільшуємо знижки у Cult Fashion outlet!

Нове надходження колекції сезону Весна-Літо 2018 в MARELLA!

Знижки до -80% в Makmar dress studio!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.