Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Серія літніх майстер-класів з живопису в Арт-галереї «Мануфактура»

Серія літніх майстер-класів з живопису в Арт-галереї «Мануфактура»

30 Травня 2017

Арт-галерея «Мануфактура» з 3 червня запрошує Вас на серію літніх майстер-класів із живопису «Trip Art. Пленер», підготовлених спільно з «Trip ART School» та художницею Кристиною Кириліною.

«Trip Art» - це альтернативний курс образотворчого мистецтва, розроблений професіоналами для будь-якого віку і рівня підготовки, спрямований на освоєння різних стилів і технік, доступних сучасному художнику.

Курс об'єднує класи з малюнку, живопису, графіки, мозаїки, а також віртуальної живопису (інноваційна розробка Tilt brush).

Пленер буде проводитись в просторі діючої галереї сучасного мистецтва, де Ви зможете надихнутись роботами провідних українських майстрів.

Крім того, «Trip Art. Пленер» надає своїм учням унікальну можливість створення натурних композицій просто неба (пейзажів, архітектурних пейзажів, міських видів), натхнених мальовничою територією Аутлет-містечка «Мануфактура».

В арсеналі «Пленеру» велика різноманітність художніх матеріалів і широка палітра кольорів.

Теми уроків, які ми розробили для Вас, охоплюють найбільш яскраві і значущі етапи розвитку світового образотворчого мистецтва. Вас детально ознайомлять не тільки з ключовими напрямами і течіями (класицизм, реалізм, імпресіонізм, фовізм, кубізм, абстрактний живопис, експресіонізм та ін.), але і з індивідуальними творчими методами видатних геніїв, таких, як: Моне, Ван Гог, Пікассо, Матісс, Далі, Кандинський, Малевич, Ліхтенштейн, Ротко і багатьох інших.

Заняття проводяться в групі кожні вихідні. Можливі індивідуальні уроки (приватні та групові) - за попереднім записом.                 

QR code

Телефон для запису: (044) 200 9747

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час роботи: щодня з 11.00 до 21.00

Інформація за тел.: +38 (044) 200-9747

Електронна пошта: pr.art.manufactura@gmail.com

Спекотне літо в Patrizia Pepe!

У Makmar Dress Studio яскраве оновлення!

Pro menu!