Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Виграй одну з 3-х подорожей на двох до Голландського Діснейленду!

Виграй одну з 3-х подорожей на двох до Голландського Діснейленду!

01 Квітня 2018

Правила участі у розіграші 3-х турів на двох до Голландського Діснейленду 22 квітня 2018 року


1.В період проведення акції, з 2 квітня 2018 року до 22 квітня 2018 року до 15:00, при здійсненні одноразової покупки (одним чеком) в бутиках аутлет-містечка «Мануфактура» на суму від 1000 гривень покупець має право прийняти участь в розіграші.


2.При здійсненні одноразової покупки (одним чеком) на суму понад 1000 гривень, яка була в період проведення акції, покупець (учасник розіграшу) отримує 1 (одну)Картку Учасника акції.


3.Учасник розіграшу має право пред’явити касовий чи товарний чек (який відповідає вищеперерахованим умовам) на інформаційній стійці, яка розташована в приміщенні Атріум, та отримати Картку Учасника.


4.Отримана Картка Учасника обов’язково повинна бути зареєстрована біля інформаційної стійки. Для цього учаснику потрібно заповнити поля Картки Учасника, розділити Картку Учасника на дві частини (по відривній лінії) та опустити частину Картки Учасника в спеціальну прозору скриню.


5.Розіграш буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед загальної кількості відривних половинок з індивідуальним номером Карток Учасників, розміщених у прозорій скрині (барабані).


6.Касові та товарні чеки можна обміняти на Картку Учасника щодня з 2 квітня 2018 до 21 квітня 2018 року (з 10:00 до 20:00), а також 22 квітня 2018 року (з 10:00 до 15:00).


7.Картка Учасника дає право на участь у розіграші.


8.Розіграш відбудеться 22 квітня 2018 року о 16:00 на території аутлет-містечка «Мануфактура».


9.Для отримання призу необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО зберегти та пред’явити чек на покупку, відривну частину Катки Учасника та документ який засвідчує особу
10.Учасник розіграшу не має права передавати Картку Учасника для отримання по ньому призу у випадку виграшу, в тому числі по переданому документу, що засвідчує його особу. Учаснику розіграшу НЕОХІДНО БУТИ ПРИСУТНІМ ОСОБИСТО!


11.Кожен учасник розіграшу має право на отримання тільки одного призу, за умови дотримання ним вимог, вказаних у правилах участі в розіграші.


12.Учасник розіграшу не має права вимагати грошового еквівалента виграшу.

Подробиці розіграшу, правила його проведення, строки, місце та порядок отримання виграшу можна дізнатися за тел.: 044 200 99 09; 096 914 16 03 

*Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора/Замовника або представники орендарів (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТЦ), а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до працівників Організатора/Замовника Акції, орендарів ТЦ.

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.