Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Запрошуємо на виставку Сергія Луценка "Розбіжність реальності" 15 липня

Запрошуємо на виставку Сергія Луценка "Розбіжність реальності" 15 липня

30 Червня 2017

Арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку «Розбіжність реальності» молодого, але вже авторитетного художника Сергія Луценка.
         В експозиції можна буде побачити нові роботи живописця, а також ряд улюблених глядачеві полотен більш раннього виконання.
        Герої, образи і символи на картинах Сергія спонукають до роздумів про вічне життєвому виборі і немов нагадують: він є завжди. Адже тільки від нас залежить чи залишимося ми людьми, досягнувши певного статусу і становища в суспільстві; розчинимося в променях скороминущої слави або продовжимо підкорювати нові висоти; Метн спис ненависті або, остудивши гнів, дозволимо ситуацію мирним шляхом; спробуємо піти від проблем в простір ілюзій або тверезо оцінимо ситуацію; назавжди закриємо своє зранене серце або наповнимо його новим почуттям.
         Крім того, художник піднімає тему швидкоплинності часу і можливості отримувати задоволення від життя в сьогоденні, яку багато втрачають в суєті повсякденності.
        «Ми живемо в місті, де сонце встає і сідає. Але це не все, що з нами відбувається за день. Часом ми настільки зайняті якимись, в дійсності, непотрібними справами, що забуваємо про важливі речі. Навіть якщо світило раптом стане квадратним, ми і не помітимо, оскільки не звертаємо уваги », - так говорить про смисловому наповненні однієї з робіт сам автор.
        Чи не чужа живописцю і тема знищення навколишнього середовища. Образами своїх картин Сергій ніби говорить про те, що людській натурі властиво вбивати все прекрасне на Землі. Якщо люди бачать щось незвичайне і красиве, вони спробують цим заволодіти або винищити.
         Художник вміло експериментує з різними мальовничими техніками, розвиває в своїй творчості стильове різноманіття (реалізм, імпресіонізм, сюрреалізм, символізм, метафиз, абстракціонізм). Технічні прийоми, до яких вдається автор, сприяють найбільш повному розкриттю художнього образу, реалізації задуму художника.
           Сергій Луценко - учасник багатьох творчих проектів, автор кількох персональних виставок, володар професійних нагород.
          Сергій народився в 1988 році в Україні, м. Біла Церква. Закінчив Київський Національний Університет Культури і Мистецтв.
         На його рахунку більше 700 картин. Багато творів знаходяться в зборах приватних колекціонерів України, а також ближнього і далекого зарубіжжя.
                        Виставка триватиме з 15.07.17 до 15 .09.17

Summer Party is coming!

Додаткова знижка -20% до діючих знижок до -70, при покупці 2 од.!

Daniel Hechter в аутлет-магазині Pierre Cardin!