Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Запрошуємо на «Сімейне Свято Шоколаду» 10 та 11 лютого!

Запрошуємо на «Сімейне Свято Шоколаду» 10 та 11 лютого!

29 Січня 2018

Аутлет-містечко «Мануфактура» напередодні Дня Закоханих запрошує 10 та 11 лютого з 12:00 до 18:00 на «Сімейне Свято Шоколаду»!


Разом із Kartata Potata Studio та Дашею Малаховою ми підготували багато розваг для любителів шоколаду. Буде цікаво усім, як дорослим, так і дітям.


Кулінарний музей – експозиції «Шоколадна фабрика», «Сіль та цукор із різних куточків світу», «Бібліотека спецій». Саме тут буде можливість скуштувати справжні какао-боби, занурити руки в какао, дізнатись «як товаришують сіль та шоколад», покуштувати цукор із різних куточків світу, та дізнатись все про різноманітні спеції.


Дитячі кулінарні майстер-класи – будемо готувати шоколадний брауні з професійним шеф-кухарем. Початок о 12:30, 14:30, 16:30.
А для дорослих цікаві факти та секрети про шоколад на лекції-дегустації від супервумен, турботливої матусі та чарівної жінки – Даші Малахової. Початок о 13:00.


Для любителів солодощів на ярмарку будуть представлені шоколадні ласощі, спеціально зроблені для свята кондитерськими та майстернями авторського шоколаду.


Незабутні вихідні з присмаком шоколаду – це реальність, яку можна відчути лише в аутлет-містечку «Мануфактура» 10 та 11 лютого з 12:00 до 18:00! Вхід вільний!

В Sportalm додатково 20%!

Ще більше товарів зі знижкою до 70%!

-20% додатково в Charisma outlet!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.