Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Новини > Новорічний ярмарок в аутлет-містечку «Мануфактура»!

Новорічний ярмарок в аутлет-містечку «Мануфактура»!

12 Грудня 2015

Вже з 5 грудня до 10 січня, з 12-ї до 20-ї години, в аутлет-містечку «Мануфактура» відбудеться святковий Новорічний ярмарок!

На ярмарку будуть представлені роботи сучасних українських майстрів декоративно-прикладного мистецтва, авторські новорічні прикраси, смачні ласощі та дивовижні святкові сувеніри. Свої двері для відвідувачів ярмарку відчинить затишна зона кафе у якій ви зможете скуштувати різноманітні солодощі та зігрітися гарячими напоями. Більше того, у рамках Новорічного ярмарку для найменших відвідувачів аутлету «Мануфактура» проводитимуться тематичні творчі майстер-класи, на яких дітлахи зможуть власноруч створити власну прикрасу для новорічної ялинки.

Невід’ємною рисою новорічних свят в аутлет-містечку «Мануфактура» є написання листа із побажаннями до Діда Мороза! Скриньки для святкових листів-бажань будуть розміщені на території атріум-зони (поблизу дитячого кафе «Дакленд»). Також на поличці поруч із листами до Діда Мороза ви знайдете святкові флаєри, на яких окрім детальної схеми розташування ярмарку, буде розміщено анкету новорічної лотереї. Заповнюйте відривні талони та вигравайте подарунки від аутлет-містечка «Мануфактура»!

У період новорічних свят на маленьких відвідувачів аутлета «Мануфактура» чекатимуть Дід Мороз зі Снігуронькою, які привітають дітлахів солодкими подарунками! З головними персонажами новорічних свят зможуть сфотографуватись усі бажаючі та загадати бажання, які обов'язково реалізуються у майбутньому 2016 році! Також 2 і 3 та з 7 до 10 січня у дитячому кафе «Дакленд» для маленьких прихильників свята пройдуть захоплюючі лялькові вистави.

Фото та більш детальна інформація за посиланням http://nyua.manufactura.ua/

Запрошуємо всіх поринути у справжню новорічну казку, що чекатиме на вас в аутлет-містечку «Мануфактура» за адресою Обухівське шосе-2, буд. 2, с. Ходосівка!

White weekend у Cult Fashion outlet!

White weekend в Mania Outlet!

Любі дівчата, готуємося до літа з Atos Lombardini!