Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

Baldinini

«У першу чергу взуття повинне ідеально сидіти. Воне не повинно бути ні вульгарним, ні чернечим. Потрібно шукати золоту середину. У гардеробі кожної людини повинна бути пара взуття на кожен день і для виходу в світ. Туфлі для особливих випадків повинні бути дивовижними по красі. По тому, яке взуття вибирає людина, можна судити про його характер, темперамент, настрої і навіть про політичні переконання ».
Джиммі Балдініні

У 1910 році в місті Сан-Мауро був заснований італійський бренд Baldinini, який зараз спеціалізується на виробництві взуття, аксесуарів, парфумерії для чоловіків і жінок.
У бутіку Baldinini Ви знайдете різноманітні колекції з багатими деталями і навіть з натяком на шаленість. Все це Джиммі Балдініні використовує для створення і моделювання нових моделей, які створюються вручну і є втіленням його творчості. Кожна нова модель досконаліша за попередню. Тут змішується вища майстерність з якісними матеріалами і все це виливається в нові цікаві рішення.

Існування бренду починалося з невеликої майстерні, яка виготавливала взуття вручну. Це було взуття високої якості, класичного стилю, яке створювалося за індивідуальними вимірами. Незабаром сім'я Балдініні розширилася і відкрила магазини по всій Італії.

У 1970 році родинною справою починає займатися Джиммі Балдініні і додає дизайну взуття авангардних мотивів. Він випускає першу пару взуття з декором, що імітує метеликів і ця пара продається в той же день. Молодий дизайнер наполегливо працює і випускає нову модель - відкрите сабо - взуття набуває приголомшливий успіх. У день виготовляють за 500 пар такого взуття.

З появою Джиммі Балдініні взуття набуває більше яскравих фарб і зараз по праву вважається брендом, в якому зібрано максимум зручності і стільки гламуру, скільки взагалі здатне вмістити в себе взуття. У 80-тих роках Балдініні розширює виробництво і компанія тепер випускає сонцезахисні окуляри, гаманці, сумки, головні убори, ремені і годинники. Дизайнеру вдається відійти від класичної концепції компанії і вивести її на новий, світовий  рівень.

Ще одним доказом успіху родинної справи у суворому світі моди є те, що багато відомих будинків мод замовляють дизайн і виробництво взуття саме в компанії Baldinini. Бренд представлений і чоловічими моделями, а також лінійкою одягу зі шкіри та шкіряними аксесуарами.

Посмотреть карту

  • +380 (44) 200 97 51
  • БУТИК 39
  • www.baldinini.it
ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів