Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

Арт-простір "Дерево життя"

В аутлет-містечку “Мануфактура” відкрилась старожитня експозиція текстилю в побуті українського народу з музею української спадщини Віктора Ющенка.

З давніх давен, з діда прадіда український народ володів декоративно-ужитковим мистецтвом. Практично кожен українець був майстром, митцем, художником. Все творене його руками мало і естетичні, і практичні якості. У силу свого скромного життя українці завжди прикрашали свій побут, прикрашали просто і практично. Повсякденні речі для щоденного вжитку декоративно обігрувались так, немов би мали подвійне значення.

У відображених орнаментах чітко прослідковувались символи сотвореного Богом світу: сонце, небо, тваринництво, птаство, квіти, урожай, дерево. Дерево стало особливим символом роду, яке передавалось нащадкам з покоління в покоління. Коваль передавав свої знання ковальства, ремісник ремісничі знання, різьбяр вміння різьбити по дереву, швачка шити та ткати, вишивальниця вишивати. Ось так просто з родинного дерева формувалось дерево життя всього народу.

Багатогранність, міць, багатство, сакральний спадок якого Ви можете пізнати самі в звичайному українському обійсті, представленому у експозиції текстилю в побуті українського народу з музею української спадщини Віктора Ющенка.

Розклад роботи:
з 11:00 до 19:00
П'ятниця, субота, неділя.

Адреса: с.Ходосівка, Обухівське шосе-2, аутлет-містечко Мануфактура, 2-й поверх.

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів