Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосівка, Київська область

Дитячий майданчик

Дакленд розважальний центр.png

Дитячий розважальний центр "Дакленд" - це ігровий майданчик, лего-кімната і гральні автомати.

Ігровий майданчик дитячого розважального центру "Дакленд" розрахований на відпочинок активних дітей віком від 2-х до 9-ти років. На майданчику розташовані різноманітні гойдалки, гірки, лабіринти, цікаві хованки, тощо.

До уваги дітей пропонується багато цікавих іграшок та різноманітного приладдя, що допомагає отримувати задоволення та незабутні враження від розваг. Для дітей існує можливість прокататися на санчатах, відвідати різноманітні гірки та батут, а два басейни, заповнені різнобарвними кульками, подарують вашим діткам безліч позитивних емоцій.

Дитячий розважальний центр "Дакленд" також пропонує розважитись діткам та їх батькам на захоплюючих гральних автоматах. Тут ви відчуєте швидкість ралійних або швидкісних автомобілів, зможете побувати в ролі відважного поліцейського, відчуєте себе баскетболістом або танкістом, зможете злітати у космічну подорож або зіграти в аерохокей - все це та багато іншого пропонує "Дакленд".

Для маленьких діточок є спеціалізовані та безпечні маленькі гральні автомати - міні-машинки, міні-мотоцикл, міні-автобус, міні-баскетбол та різнобарвні карусельки.

Окрім того, маленькі відвідувачі зможуть отримати незабутні враження в лего-кімнаті "Fan City". В лего-кімнаті вони зможуть активно провести час, зібрати різноманітні конструктори, з ранку і до пізнього вечора складати цілі міста і грати в улюблених героїв, розвиваючись творчо та інтелектуально. Тут малеча може дати волю своїй фантазії та створити справжні архітектурні шедеври.

У "Дакленд" створені всі умови для проведення будь-якого свята для дитини, а особливо святкування дитячого дня народження. Вам запропонують спеціально підготовлені варіанти тематичних ігрових сценаріїв, з урахуванням віку дитини, її інтересів і побажань батьків.

Найкращим подарунком для дитини може бути тільки казка, втілена в життя.


Графік роботи:
Субота, неділя.
З 11:00 до 20:00


Бутик 118,120

Тел. +380 (44) 200 97 77

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00
Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн-Нд з 11:00 до 20:00

ПІДПИШИТЬСЯ НА НАС

Будьте в курсі останніх новин і трендів