Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Baldinini
brand

Baldinini

«У першу чергу взуття повинне ідеально сидіти. Воне не повинно бути ні вульгарним, ні чернечим. Потрібно шукати золоту середину. У гардеробі кожної людини повинна бути пара взуття на кожен день і для виходу в світ. Туфлі для особливих випадків повинні бути дивовижними по красі. По тому, яке взуття вибирає людина, можна судити про його характер, темперамент, настрої і навіть про політичні переконання ».
Джиммі Балдініні

У 1910 році в місті Сан-Мауро був заснований італійський бренд Baldinini, який зараз спеціалізується на виробництві взуття, аксесуарів, парфумерії для чоловіків і жінок.

У бутіку Baldinini Ви знайдете різноманітні колекції з багатими деталями і навіть з натяком на шаленість. Все це Джиммі Балдініні використовує для створення і моделювання нових моделей, які створюються вручну і є втіленням його творчості. Кожна нова модель досконаліша за попередню. Тут змішується вища майстерність з якісними матеріалами і все це виливається в нові цікаві рішення.

У аутлет містечку Мануфактура бренд Baldinini знаходиться в бутіку №39:

карта Мануфактуры - бутик Балдинини

Існування бренду починалося з невеликої майстерні, яка виготавливала взуття вручну. Це було взуття високої якості, класичного стилю, яке створювалося за індивідуальними вимірами. Незабаром сім'я Балдініні розширилася і відкрила магазини по всій Італії.


У 1970 році родинною справою починає займатися Джиммі Балдініні і додає дизайну взуття авангардних мотивів. Він випускає першу пару взуття з декором, що імітує метеликів і ця пара продається в той же день. Молодий дизайнер наполегливо працює і випускає нову модель - відкрите сабо - взуття набуває приголомшливий успіх. У день виготовляють за 500 пар такого взуття.


З появою Джиммі Балдініні взуття набуває більше яскравих фарб і зараз по праву вважається брендом, в якому зібрано максимум зручності і стільки гламуру, скільки взагалі здатне вмістити в себе взуття.
У 80-тих роках Балдініні розширює виробництво і компанія тепер випускає сонцезахисні окуляри, гаманці, сумки, головні убори, ремені і годинники. Дизайнеру вдається відійти від класичної концепції компанії і вивести її на новий, світовий
рівень.

Балдинини киев - Мануфактура - коллаж из фото

Ще одним доказом успіху родинної справи у суворому світі моди є те, що багато відомих будинків мод замовляють дизайн і виробництво взуття саме в компанії Baldinini. Бренд представлений і чоловічими моделями, а також лінійкою одягу зі шкіри та шкіряними аксесуарами.

www.baldinini.it

Бутик 39
(044) 200 97 51

Нова колекція Makmar

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.