Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > FONZ FERRONI
brand

FONZ FERRONI

"Змінюється все: матеріал, крій, форми, але чоловічий дух залишається завжди незмінним!"
- Фонс Феррони 1935 р.


Бренд Fonz Ferroni названий у честь відомого сицилійського майстра пошивання Фонзи Ферроні, яка народилася в 1891 році в місті Сиракуза, Сицилія. З молодіх років Фонс захоплювався мистецтвом, особливо живописью. В подальшому Фонс Ферроні спробував себе в ролі індивідуального дизайнера-портного, і дуже скоро його слава обійшла всю Сицилію. Благородне коріння та сицилійські темпераменти дозволили мастеру Ферроні створити елегантний чоловічій одяг для багатьох відомих представників Італії того часу. В пам'ять видатному майстру його правнук Джоні Феррони в 2004 році запустив компанію по виробництву элегантного чоловічого одягу під брендом Фонц Ферроні.


Основною ідеєю бренду було прийнято створення лінії одягу, яка поєднує в собі княжий дух, чоловічу природу, шарм і новий погляд на давні джерела.

На сьогоднішній день компанія Fonz Ferroni займається виробництвом
елегантного чоловічого одягу та аксесуарів класичного стилю. Дизайнерськими критеріями бренда є висока якість, серйозна витримка, неперевершений крій, харизма. Одяг та аксесуари Fonz Ferroni прекрасно продвигаються в Європі, в США, в Китаї, в Росії та інших країнах. Компанія надає широкий вибір чоловічого верхнього одягу, брюк, аксесуарів для кожного сезону.

Бутик 62
+38(044)2009801 +38(066)4275181

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.