Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Lacoste
brand

Lacoste

Rene Lacoste

Велика кількість шанувальників  Lacoste в Україні зумовила відкриття нового бутика французького бренду в форматі “аутлет” у містечку «Мануфактура».

2013 рік в історії Lacoste відзначився великою кількістю цікавих проектів до святкування 80-ї ювілейної річниці його існування в fashion індустрії. Одним із них є відкриття спеціально розробленого архітекторами концептуального Lacoste outlet.

Бутик Lacoste в аутлет городке мануфактура

Чи знаєте ви історію появи бренду? Дозвольте трохи перенести Вас у минуле, до народження відомого логотипу та самого бренду Lacoste.

Рене Лакост. История бренда Lacoste от Мануфактуры
Ім'я компанії дав її засновник - відомий тенісист із Франції Рене Лакост. Мсьє Лакост досяг успіху не тільки в спорті, але й у світі моди. У 1923 році Рене Лакост виграв Кубок Девіса, після якого тренер збірної подарував йому валізу з крокодилової шкіри. Після цієї події прізвисько «крокодил» чіпко закріпилося за чемпіоном, до того ж воно добре характеризувало жорстку спортивну хватку Лакоста та його характер. Близький друг Рене підхопив цю ідею і намалював для Лакоста крокодила, який згодом і був вишитий на сорочці спортсмена. У 1927 році в США проходив відкритий чемпіонат з тенісу, у якому брав участь Рене одягнений вже в сорочку з вишитим на ній крокодилом. Коли Лакост виграв змагання, він навіть не думав про те, що це стане ще й першим кроком на його шляху в світову моду, а трикотажна сорочка з коротким рукавом придбає таку популярність у всьому світі.

Рене Лакост закінчив свою спортивну кар'єру в 1933 році, вирішивши зайнятися фешн-індустрією. Спільно з Андре Жил'є, керуючим трикотажної компанії, він створює бренд, який називає своїм ім'ям - Lacoste. 

Сьогодні у світі кожну секунду в середньому продаються дві речі цього успішного бренду, який існує на ринку ось вже більше 75 років.

Усі лінії бренду Ви можете побачити в аутлет-містечку «Мануфактура» в бутику №73-74.

Карта бутика Lacoste в аутлет городке Мануфактура

Саме такі унікальні речі, які чудово міксуються з базовим гардеробом створюючи трендові комбінації, можна знайти у просторі Lacoste в аутлет-містечку «Мануфактура».

http://www.lacoste.com

Бутик 73-74
(044) 200 98 72

Нова колекція Chantelle

Тиждень Bally у бутику Armani/Bally/Ermenegildo Zegna outlet

Спокуслива пропозиція від MARELLA!

PRIVATE SALE

ЗОВСІМ СКОРО —
ексклюзивний закритий розпродаж
у Мануфактура Outlet Village.
Реєструйтесь та
отримайте персональне запрошення першими!

.T.