Перше аутлет-містечко в Україні

Постійні знижки до 70%

українськаукраїнська

Мануфактура > Бренди > Stefanel
brand

Stefanel

Італійська компанія STEFANEL хоча і є молодою за власним духом, але вже має багату історію, яка почалася у 1959 році. Завдяки зусиллям італійських майстрів Карло і Джузеппе Стефанель був відкритий перший магазин у 1980 році у Сієні (Італія), а потім у Парижі. Сьогодні у світі нараховується приблизно 700 магазинів цієї марки.

Моделі Stefanel завжди актуальні, сучасні, і у той же час у них відчуваються класичні традиції стилю та крою. Італійська компанія спеціалізується на виробництві жіночого і чоловічого одягу, а також аксесуарів. Однак дизайнери бренду особливо пишаються колекціями жіночого одягу, адже в них втілена ідея "повсякденного шику". Моделі з жіночої колекції призначені для яскравих і цілеспрямованих міських модниць, які ведуть активний спосіб життя.

У колекціях одягу STEFANEL є все: від витончених блуз і суконь, строгих ділових костюмів і пальто, до джинсів і теплого трикотажу.

Неможливо не піддатися спокусі повсякденного шику від італійських дизайнерів. Дозвольте і ви цій свободі увірватися у ваше життя з колекціями STEFANEL у першому українському аутлет-бутику бренду в аутлет-містечку «Мануфактура»!

Бутик 203
(099) 564 27 78

У бутику Cardi -70%* на Hugo Boss та Boss Green!

-40% до аутлет-цін у Symbol Men!

Тепер ще більші знижки!